У прес-службі зазначили, що за останні роки фонд пройшов перевірки всіх контролюючих органів, серед яких – Контрольно-ревізійне управління, прокуратура, СБУ, податкова адміністрація.
Так у фонді прокоментували звернення депутата від НУНС Геннадія Москаля до Генпрокуратури щодо проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров'я матері і дитини "з проханням провести ретельну перевірку всіх обставин так і не початого будівництва і встановити, куди поділися зібрані благодійні кошти".
"Наголошуємо, що жодна з перевірок не виявила жодних порушень у роботі фонду. Була ретельно перевірена вся документація фонду та засвідчено, що благодійна програма реалізується в рамках закону, благодійні кошти використовуються виключно за цільовим призначенням, а бюджетних коштів у проекті задіяно не було" , – повідомили у фонді.
Правління та спостережна рада фонду "Дитяча лікарня майбутнього" закликають депутатів і політиків, які зацікавлені у вирішенні проблем охорони здоров'я материнства і дитинства, конструктивно сприяти державі в реалізації проекту створення Всеукраїнського центру охорони здоров'я матері і дитини.
Як повідомлялося, Москаль звернувся в Генпрокуратуру з проханням перевірити обставин будівництва дитячої лікарні "Лікарня майбутнього", кошти на яку збирала сім'я третього президента Віктора Ющенка.
Москаль зазначив, що родина Ющенка, яка є засновником Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000", ще в 2006 році почала збір коштів на дитячу "Лікарню майбутнього".
У 2010 році було повідомлено, що фонд зібрав достатньо коштів для початку будівництва лікарні, і ще в 2009 році для цього виділили ділянку в Голосіївському районі Києва неподалік від лікарні "Феофанія", сказав депутат.