Про це йдеться в оприлюдненому звіті організації щодо зайнятості в країнах "Великої двадцятки".
У звіт передбачається, що світові економіки зазнають «масовий дефіцит робочих місць» до кінця наступного року, якщо уряди не змінять свою політику.
МОП також зазначає, що за теперішніх обсягів безробіття швидке покращення ситуації з зайнятістю неможливе, більш того, існує небезпека подвоєння безробіття наступного року. Саме тому, створення робочих місць має стати основним макроекономічним завданням країн.
Статистика також свідчить про те, що зайнятість в 20 найбагатших країнах світу зросла на 1% з 2010 року, тоді як для того, щоб повернутися до докризового обсягу зайнятості, потрібне зростання у 1.3% до 2015 року.
«Зважаючи на уповільнення економічного розвитку в ряді розвинених країн не можна виключати зростання зайнятості на менш як 1% до кінця 2012 року», – йдеться в звіті.
Експерти МОП все ж попереджають, що «якщо зайнятість ростиме з темпом у 0,8% до кінця 2012 року, то не виключено, що кількість робочих місць в 20 найрозвиненіших країнах світу зменшиться ще на 20 млн».
За останніми даними, серед 20 розвинених країн світу 4 мають зростання зайнятості менше 1%. До них належать Італія ,Франція, Південно-Африканська Республіка та США. В Іспанії , Південно-Африканській Республіці та США спостерігалось найбільше падіння.