«Я взагалі вважаю, що державні чиновники повинні працювати, а не розказувати, як має жити країна. Їхні думки я беру до уваги в останню чергу», – зазначив він.
«Люди мають право говорити кожному державному службовцю, як він працює, і давати йому оцінку», – уточнив спікер.
Коментуючи законопроект, який розкритикувала Герман, Литвин уточнив, що в законодавстві вже є норми, які були в тому проекті.
«Законом передбачено позбавлення пенсійного забезпечення суддів і прокурорів за порушення і за допущені зловживання. Це питання абсолютно, і це вже всім очевидно, врегульовано законом», – зазначив він.
«Я розумію, що сьогодні, щоб сподобатись, можна кричати, що Верховна Рада щось не прийняла. У неї і так, Верховної Ради, багато гріхів, але в цьому плані, коли підняли бурю в стакані води, підстав не було абсолютно», – вважає Литвин.
«Треба людям спочатку елементарно мати знання, розібратися, а потім виносити свої вердикти», – додав він.
«Сьогодні влада, всі її інститути, не повинні займатися підбурюванням один проти одного, а зосередитися на тому, щоб працювати», – заявив Литвин.
«В решті решт, справа давати оцінки, це справа президента і людей», – підсумував він.
Як повідомлялось, Герман розкритикувала Верховну Раду за відмову урізати пенсії прокурорам і суддям.
У відповідь прес-служба Верховної Ради заявила, що Герман демонструє повне нерозуміння правових реалій, юридичне невігластво та гіпертрофовану переоцінку власної ролі та місця у політичній системі України.
В прес-службі також відзначили, що за чотири роки парламентської роботи нинішній радник президента виступила автором лише 5-ти та співавтором 3-х законопроектів.