Про це у заявила голова Ворошиловського районного суду Донецька Людмила Лівочка, пише Євген Шибалов у статті «Суддівські «хакери», або Реформа по-донецьки» «Дзеркала тижня. Україна».
«Наприклад, не враховується можливість повторного розгляду. Програма може видати судді його ж справу, що повернулася з апеляції. Окрім того, система не враховує стаж і досвід суддів, і часто молодим працівникам дістаються кримінальні справи по сто томів, до чого вони не завжди бувають готові. Та й наші технічні можливості недостатні для нормальної роботи – у підсумку автоматизований розподіл справ займає більше часу, ніж ручний», – зазначила глава суду.
Вона додала, що до Державної судової адміністрації направлено відповідні звернення з проханням доопрацювати систему документообігу.
У судовій адміністрації, у свою чергу, запевнили, що пропозиції та зауваження, отримані від суддів, буде враховано.
«На даний момент йде вдосконалення системи на основі отриманого практичного досвіду. Від суддів постійно надходять пропозиції на тему подальшого покращення роботи програми, додавання нових функцій тощо. Безумовно, не залишається без уваги і питання захисту від несанкціонованого втручання», – повідомила в.о. завідувача сектором міжнародного співробітництва та взаємодії зі ЗМІ Державної судової адміністрації Інна Цимбал.
Нагадаємо, спроба народного депутата від НУНС з’ясувати, як справа екс-міністра МВС Юрія Луценка потрапила до судді Вовка, провалилася. У Печерському районному суді Києва йому повідомили, що не зберігають дані про розподіл судових справ між суддями.