За його словами, учасники принесли під стіни Адміністрації репродукції картин відомих світових художників, книги, які згідно з цим законом можуть бути визнані «порнографією» або «пропагандою жорстокості і насильства». Також учасники акції хотіли передати Януковичу велику коробку сірників, для того, щоб він підпалив картини та книги, якщо відмовляється виконати вимоги протестувальників.
Як повідомляє кореспондент Тижня, представник Адміністрації президента відмовився брати сірники.
«Ми дуже сподівалися, що парламент відмінить дію закону про суспільну мораль. Зібрали кількасот підписів серед депутатів на підтримку, але голосування було провальне. Звичайно, ми не будемо опускати руки і наш наступний крок – визнання закону про суспільну мораль неконституційним, бо він протирічить самому духу української Конституції, оскільки закон про суспільну мораль фактично створює умови для цензури. І хоча комісія про захист суспільної моралі каже, що вони нічого не забороняють, тільки дають рекомендації або роблять висновки, але по факту бачимо, що на основі цих висновків і рекомендацій починає діяти прокуратура, застосовуючи Кримінальний кодекс», – зазначив представник правового центру «Поступ» Костянтин Рєуцький.
Однак, за словами Рєуцького, на позитивне рішення Конституційного Суду вони не дуже надіються.
«Сподівання є, але вони дуже хиткі. Я не думаю, що нинішній Конституційний Суд прийме таке рішення, але ми будемо продовжувати працювати з суспільством, владою, депутатським корпусом. Сподіваюсь, що буде поданий ще один законопроект, який скасує дію цього закону», – додав Рєуцький.