За її словами, справа стосується діяльності створеної Юлією Тимошенко корпорації ЄЕСУ.
«Корніков був заступником Бакая у Нафтогазі. Він не мав права виписувати векселі, і потім вони були визнані фіктивними», – зазначила Богословська.
«Потім ці векселі були закладені в забезпечення боргів ЄЕСУ перед міністерством оборони Росії», – додала вона.
За її словами, загальний борг ЄЕСУ та іншої підконтрольної Тимошенко компанії «Босфор» сягав $400 млн.
«Чи був цей борг у наявності на момент підписання газової угоди (Тимошенко та Путіна) в 2009 році – ми намагаємось отримати відповідь від Міноборони Росії», – зазначила Богословська.
За її словами, інформація про справу Корнікова міститься у листі на її ім'я від першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна.
Також, за словами Богословської, за часів свого прем'єрства Тимошенко намагалася «заховати кінці».
«За позовом податкової інспекції Жовтневого району Дніпропетровська в жовтні 2009 року було прийнято рішення про ліквідацію ЄЕСУ. А податкова тоді була підпорядкована уряду. Фірма «Босфор», яка належить родині Тимошенко, також в стадії банкрутства», – зазначила Богословська.
За її словами, сьогодні рішення про припинення діяльності ЄЕСУ скасовано за протестом прокуратури.
«Ми звернулися до вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо судді Жовтневого суду Дніпропетровська, який прийняв рішення про ліквідацію ЄЕСУ», – додала Богословська.
Як відомо, Ігор Бакай був головою правління НАК «Нафтогаз України» з квітня 1998 по квітень 2000 року.
Богословська очолила тимчасову слідчу комісію, яка, зокрема, розслідує обставини виникнення заборгованості корпорації «Єдині енергетичні системи України» перед Міноборони Росії в сумі $198 млн та перед ВАТ «Газпром» в сумі $84 млн та надання державних гарантій про їх погашення.