За їх словами, Баганець зараз має приватну юридичну практику.
Вибір на користь Баганця друзі Луценка пояснюють його знайомством з міністром, а також впливом у системі прокуратури, який він зберіг.
Як відомо, після помаранчевої революції Баганець був заступником генпрокурора і керував прокуратурою Донецької області.
11 липня 2005 року Баганець порушив кримінальну справу за фактом службової підробки, яка стосувалася зняття судимостей з Януковича.
Баганець втратив свою посаду прокурора Донецької області після того, як на ній поновився рішенням суду попередній прокурор Донецької області.
Як повідомлялось раніше, справа за фактом службової підробки, яка стосувалася зняття судимостей з Януковича, не дійшла до суду з урахуванням "закінчення термінів притягнення до кримінальної відповідальності".
Останні роки Баганець керував Львівською обласною прокуратурою, звідки звільнився влітку 2010 року після конфлікту з місцевою пресою.
У 2000-му році Баганець рішенням генпрокурора Потебеньком був призначений куратором слідства у справі Гонгадзе, але жодний результатів він не здобув.
21 квітня Апеляційний суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури про продовження терміну утримання Юрія Луценка під вартою ще на місяць – до 26 травня.
Як повідомлялося раніше, Генпрокуратура пред’явила Луценку низку звинувачень, зокрема в незаконному нарахуванні пенсії його водієві, у незаконній організації стеження в рамках розслідування кримінальної справи про отруєння кандидата в Президенти Віктора Ющенка 2004 року, а також у порушенні положень постанови Кабінету Міністрів про обмеження видатків у держструктурах у зв’язку з фінансовою кризою, коли МВС організовувало в 2008 і 2009 роках святкування Дня міліції в палаці «Україна» у Києві.