Україна вважається не тільки житницею Європейських держав, а й пропонує масу мальовничих місць, які вважаються вельми популярними серед туристів.
Нижче ми розглянемо низку барвистих локацій, розташованих у великих областях країни, а щоб у подорожі ними не було нудно, можна відкрити для себе vip-casino.org, паралельно насолоджуючись краєвидами з вікна поїзда або автобуса.
В Україні є чимало заповідників, храмів, музеїв, природних утворень і фортець, які, напевно, не залишать байдужими навіть вимогливих вояжерів.
Найкращі паркові локації України
У десятці популярних локацій знаходиться Національний дендропарк Софіївка, розташований в Умані Черкаської області. Тут можна подивитись не лише на вишуканий ландшафт, а й побачити унікальні рослини на тлі естетичних інженерних споруд: фонтанів, підземних річок і водоспадів. Також, варто відвідати:
● Асканія-Нова, що входить до сотні найкращих заповідників Світу;
● Запорізький острів Хортиця, де можна помилуватися козацьким фортом, відвідати краєзнавчий музей і, можливо, покататися на конях;
● Поліський заповідник на Житомирщині, придатний для сімейних поїздок із дітьми, які цікавляться рідкісними тваринами.
● У Харківському ботанічному саду можна споглядати воістину величезний асортимент квітів і рослин. Цей комплекс є однією зі старих споруд міста, а в останні зимові місяці тут можна спостерігати цвітіння орхідей.
Природні природні пам’ятки Української землі
Блогери та любителі природного природного ландшафту будуть приємно здивовані кількістю окремих унікальних місць, які рандомно поширені по деяких регіонах України.
Серед таких можна виділити Карпатське озеро ідеальної овальної форми – Синевир, наповнене небесно-блакитною водою. “Морське око” є осередком багатьох місцевих вірувань і міфів.
У селі Покровка (Очаків) вкрай цікавим виступає ландшафтний парк Кінгбурська коса, де мандрівники завжди створюють чудові фото-колажі та добірки відео. Також, якщо люди заїдуть у Дніпро, їм дуже сподобається зовнішній вигляд Токівського водоспаду, який можна порівняти з американськими варіантами щодо естетики.
Каньйони, кар’єри та гори України для любителів активного відпочинку
Деякі авантюристи люблять випробовувати долю заняттями скелелазінням, і для них є кілька відповідних локацій на території України.
Відокремлений відпочинок в оточенні лісу і води доступний на Коростишівському кар’єрі, що в Житомирській області. Колись тут видобували гранітну породу, проте після часткового затоплення, район звільнили під, свого роду, еко-парк з річечками, кам’яним берегом і соснами.
Ще один подарунок природи є під Каневом – Буцький каньйон зі скелями і чистими озерами. Ця локація виглядає так, ніби люди відпочивають десь на крутому європейському курорті.
А справжнім раєм для переконаних скелелазів вважається район Дениші на берегах Тетерева, де наявні підйоми для новачків і досвідченіших спортсменів, що сягають 25 метрів заввишки.
Вибір конкретної локації залежатиме від уподобань туристів та їхніх актуальних настроїв.