Рейтинг лідера Батьківщини Юлії Тимошенко становить 13%, трійку лідерів замикає лідер Фронту змін Арсеній Яценюк (9%).
Лідерами позитивних оцінок діяльності є Янукович (26,5%), і віце-прем'єр-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко (22,5%).
Якби найближчим часом відбулися вибори до Верховної Ради України, то 3%-й бар'єр подолали б шість політичних сил: Партія регіонів (21%), БЮТ-Батьківщина (13%), Фронт змін (8%), Сильна Україна і КПУ (по 4%), а також ВО Свобода (3%).
Крім того, політичну ситуацію в Україні вважають стабільною 14% українців, а кожен другий (51%) – дотримується протилежної точки зору.
Порівняно з лютим поточного року число українців, які негативно оцінюють політичну ситуацію в країні, скоротилося на 7%.При цьому на сьогоднішній день 2/3 українців (64%) не задоволені, а третина (33%) – задоволені життям, яке вони ведуть.
70% жителів країни оцінюють економічне становище України як у цілому погане, а 27% – як середнє і хороше.
Порівняно з груднем 2010 року число респондентів, які оцінюють економічне становище країни як хороше та середнє, скоротилося на 9%.
Дослідження громадської думки населення України з актуальних питань соціально-політичного та економічного життя країни було проведено з 1 по 9 березня. Збір інформації проводився методом особистого інтерв'ю у 24-х областях України і АР Крим. Обсяг вибіркової сукупності склав 2075 осіб. Очікувана середня помилка вибірки становить 2,2%.
Нагадаємо, соціологічна група «Рейтинг» провела дослідження поточних електоральних переваг населення України. Як зазначили соціологи, продовжується падіння рейтингу президента Віктора Януковича і Партії регіонів.