"Люди, які скоїли цей злочин, – вони до нього готувалися, тому що такого маскараду ми не бачили майже ніколи за період, поки я працюю, коли злочинці використовували коляску… Злочинець один сидів у колясці, а другий його возив", – сказав він.
Він додав, що є очевидці цього злочину, зокрема, жінка-консьєрж.
Фаринник підкреслив, що суддя Зубков розглядав тільки цивільні справи й працював у суді протягом 10 років.
Заступник міністра сподівається, що сліди, які підозрювані залишили на місці злочину, будуть достатніми для розкриття вбивства.
За інформацією мешканців будинку, жінка-конконсьєрж перед вбивством пропустила до підїзду чоловіка у інвалідному візку. Назад цей же чоловік виходив своїми ногами.
Нагадаємо, Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Києві вважає основними причинами вбивства судді Зубкова його професійну діяльність або особистісні неприязні стосунки.
Раніше Голосіївське районне управління міліції Києва порушило справу за фактом вбивства Зубкова, що сталося 21 березня на вулиці Голосіївській, 13.
Довідка Тижня.
В Україні резонансні вбивства суддів стаються щонайменше раз на рік. Так, у липні 2010 року у Донецьку був вбитий екс-суддя Донецького апеляційного суду Сергій Сигидина, який після звільнення з суду займався правозахисною діяльністю. Чоловіка застрелили у власному автомобілі, коли той виїхав з двору. Кілер вискочив з кущів біля воріт і двічі вистрілив в чоловіка. Кулі потрапили в груди, смерть наступила через декілька хвилин. У вересні міліція Донецької області затримала шістьох підозрюваних (п'ятьох виконавців і замовника) у вбивстві адвоката Сигідіна. Затримання проводилося одночасно в трьох областях України, для проведення операції залучено було 50 співробітників карного розшуку і спеціального підрозділу "Беркут".
У січні 2009 року тіло судді Вищого господарського суду України Михайла Михайлюка було знайдено під Києвом недалеко від селища Проліски у згорілому автомобілі. Більшість коллег судді вважали, що Михайлюк постраждав від когось з його земляків, хто проходив по кримінальних справах в Броварах і розправився з ним після звільнення з колонії. Втім, ходив слух: нібито судді запропонували величезну (в декілька мільйонів доларів) суму за винесення свідомо неправосудного рішення, але потім стосунки з хабародавцем у нього не склалися (чи то відмовився брати, чи то узяв, але ухвали не виніс). У Генпрокуратурі цей слух не підтвердили. Тодішній глава МВС Юрій Луценко висунув свою гіпотезу – самоспалення. Мовляв, двері і вікна в машині були закриті, сам водій пристебнутий ременями безпеки, а камери стеження на заправці зафіксували, що Михайлюк сідав в салон з каністрою.