Тиждень публікує інформацію Центру національного спротиву (ЦНС) щодо ситуації на окупованих ворогом територіях і протидію населення.
Зранку в Херсоні у районі Таврика підірвали машину начальника виправної колонії №90 Євгена Соболєва, який перейшов на бік окупантів. Вибуховий пристрій був прикріплений на дереві, осколки вразили автомобіль. За попередньою інформацією, водій залишився живим, але отримав суттєві поранення.
Водночас мешканці Херсона, попри масові репресії, обладнали народний Меморіал у пам'ять про захисників міста, які загинули 1 березня. Тоді в Бузковому парку кілька десятків місцевих патріотів намагались зупинити бронеколону російських загарбників та були розстріляні.
У Мелітополі окупанти зайняли будівлі та все майно двох «вишів»: МДПУ імені Богдана Хмельницького та ТДАТУ ім. Дмитра Моторного й створили там так званий «Мелітопольський державний університет».
Кілька десятків викладачів погодились співпрацювати з окупантами, але студенти вирішили не отримувати знання від зрадників й «макулатуру» по завершенні цього процесу.
Тепер російські пропагандистські сюжети про університет не отримають кадрів з наповненими залами для лекцій. Про окупаційний «внз» розповідають на камеру лише викладачі-колаборанти.
На підтримку Херсона провели масштабний мітинг, який відбувся без жодного ризику для життя, адже організатори акції «Жовта Стрічка» перенесли його в онлайн.
Всього за тиждень на віртуальній версії херсонського проспекту Ушакова в Instagram зібралося понад 36 тисяч людей. Всі ці люди лишили на сторінці івенту коментарі з текстом «Херсон – це Україна!»
Кампанія на підтримку Херсона зібрала 75 тисяч уподобань та 19,6 тисяч репостів. А це значить, що її побачили мільйони українців, зокрема, самі херсонці. Важливість цієї події полягає в тому, що без інформаційного супроводження будь-який супротив втрачає сенс, тому підтримуйте міста у тимчасовій окупації.