"Ми просимо всіх погодитися якщо не на тарифи, то на квоти", – зауважив міністр торгівлі США Уілбур Росс.
За його словами, ЄС і Канада повинні прийняти рішення щодо квот до 1 травня 2018 року.
Як зазначається, якщо країни ЄС і Канади не погодяться прийняти квоти, США введуть мита у розмірі 25% на імпорт сталі і 10% на імпорт алюмінію.
Так,торговельний представник США Роберт Лейфайзер веде переговори з країнами.
Зокрема, наразі Південна Корея є єдиною країною, яка не звільняється від обов'язків, після досягнення угоди про перегляд своєї двосторонньої угоди про вільну торгівлю з США.
"Торгова війна – це гра з втратами для кожного", – наголосив міністра фінансів Бельгії Йохан Ван Овервелдт.
Наголошується, що ЄС опинився у скрутному становищі: або погодитися на умови США, які порушують правила Всесвітньої торгової організації (СОТ), або потрапити під обмежувальні мита США.
Раніше Управління з контролю за іноземними активами Держказначейства США (OFAC, Office of Foreign Assets Control) оприлюднили санкційний список проти 24 російських бізнесменів і чиновників зі "кремлівського списку", фінансових установ, державних і приватних компаній, яких пов'язують з Кремлем. Зокрема, у список увійшли мільярдер Олєг Дерипаска, глава ради директорів ВАТ "Ен Пі Ві Інжиніринг" Ігорь Ротенбєрг, колишній зять Путіна Кіріл Шамалов, керівник ради директорів групи компаній "Ренова" Віктор Вєксельбєрг, член Федеральних зборів РФ від Дагестану Сулєйман Керімов, голова правління "Газпромбанку" Андрєй Акімов та інші.