Українки виграли “золото” і “срібло” зі стрибків у висоту на Універсіаді

28 Серпня 2017, 15:06

У понеділок, 28 серпня, українські спортсменки Оксана Окунєва та Ірина Герасименко здобули "золоту" та "срібну" медалі XXIX Всесвітньої літньої Універсіади в Тайбеї (Тайвань).

Так, Окунєва виграла фінал змагань в секторі для стрибків у висоту з результатом 1,97 метра.

Герасименко посіла другу сходинку, випередивши за спробами бронзову призерку Айріне Пальшите з Литви, яка також взяла висоту 1,91 метра.

Наразі в активі збірної України вже 31 нагорода – 11 золотих, 10 срібних і 10 бронзових.

Як повідомлялось, 27 серпня, спортсмени Олександр Горшковозов та Анастасія Недобіга здобули для збірної України десяту "золоту нагороду" у командних синхронних стрибках у воду.

Раніше, збірна України зі спортивної ходьби виграла три медалі: дві золоті та одну бронзову, на Універсіаді у Тайбеї (Китай).

Також український гімнаст Олег Верняєв виборов золоту медаль у багатоборстві. Українська жіноча команда з фехтування на шпагах також здобула "золото". Українська легкоатлетка Ольга Ляхова завоювала золоту медаль. А перше "золото" Універсіади-2017" у запливі на 400 метрів вільним стилем виграв український плавець Михайло Романчук.