Міліція вирішила зігріти дівчат з FEMEN у ізоляторі тимчасового утримання

2 Грудня 2010, 13:40

Дівчата прийшли під мерію, вже за традицією роздяглися і почали розмахувати плакатами. Таким чином, вони вирішили провести акцію протесту проти холоду в квартирах киян.


Однак після кількох хвилин акції, на Хрещатик приїхали міліціонери, які забрали протестувальниць грітися у відділок.


Тепер подальшу долю активісток визначить Печерський суд Києва. Засідання призначене на 14.00.


Варто зазначити, що жіночий рух FEMEN часто протестує проти політики чинної української влади.


На початку листопада активістки провели акцію протесту «Візьми мене!» біля будівлі Головного управління МВС у Києві.


Приводом для цієї акції стало незаконне переслідування правоохоронними органами учасниць руху, які брали участь в акції протесту «Україна не Аліна». Під час спроби потрапити в будівлю ГУ МВС, оголені активістки були затримані і доставлені до Шевченківського райвідділу міліції.

читати ще