"За інформацією структурних підрозділів, до компетенції яких належать питання оздоровлення та відпочинку дітей обласних та Київської міської державних адміністрацій, із Донецької та Луганської областей разом з батьками переїхало близько 6,4 тис. дітей, з яких потребують оздоровлення 4,1 тис. дітей", – йдеться у повідомленні.
Разом з тим, лише 3,2 тис. дітей із зазначеної кількості наразі отримали можливість відпочити та оздоровитися.
Також у Мінсоцполітики повідомили, що 2014 року на території Донецької та Луганської областей отримали можливість відпочивати та оздоровлюватися 76,8 тис. дітей, а ще 3,6 тисяч дітей, сім'ї яких не залишали зону антитерористичної операції, отримали можливість відпочити у інших областях, серед яких є окуповане місто Севастополь.
Водночас, у Мінсоцполітики запевнили, що у липні діти з регіонів Донбасу перебувають у 59 оздоровчих закладах у 15 областях країни. Найбільше комплексів відпочинку зі списку у Полтавській (10), Одеській і Херсонській (по 9). Ще шість об'єктів розташовані у Запорізькій області. Крім того, у західних регіонах країни діти з Донбасу перебувають лише на Львівщині (3 заклади), Рівненщині (3) та Тернопільщині (2). Закладів у Криму та Севастополі в переліку немає.
У Мінсоцполітики додали, що станом на 15 липня 2014 року на оздоровлення дітей у Луганській та Донецькій областях використали 31 млн 152 тис. грн.
Крім того, частину дітей із зони проведення антитерористичної операції направили на відпочинок до Польщі.
Як повідомлялося, у червні у МВС повідомили, що зі Слов'янська та Краматорська з початком оздоровчого періоду на відпочинок виїхало 1,5 тис. дітей.
Також нагадаємо, 1 липня повідомили, що з дитячих установ Мінсоцполітики та Мінздоров'я у місцях ведення бойових дій евакуювали усіх дітей, але в спокійніших районах Донеччини ти Луганщини їх тисячі.