Covid 19 – вірус, який поставив світ під карантин
Covid-19, також відомий як коронавірус, – це вірусне респіраторне захворювання, яке з’явилося в 2019 році, а потім 11 березня 2020 року, ВООЗ класифікувало як пандемію як пандемічний вірус SARS-CoV-2. На жаль, ефективного лікування досі не знайдено, тому профілактика дуже важлива. Ми можемо уповільнити або запобігти поширенню хвороби, уникаючи більших мас, громадських приміщень та звертаючи увагу на належну гігієну та часту дезінфекцію.
Примусово в межах чотирьох стін
Епідемія нестримно поширюється по всьому світу, вражаючи практично всі вікові періоди. Covid-19 ризикує не тільки хронічним пацієнтам чи хворим із ослабленою імунною системою та людям похилого віку, але й атакує молоді та здорові організми. Цей стійкий та агресивний вірус вимагає багатьох жертв у всьому світі. Понад 60 мільйонів інфікованих вірусом Covid -19, понад 14 мільйонів заражених лише в США. Через інфекцію дуже багато людей перебувають на карантині, а тих, хто ще не підхопив хворобу, змушують потрапляти в обмежений простір у чотирьох стінах для захисту та профілактики. Для тих, кого можна вирішити, вони виконують свою роботу в домашньому офісі з власного будинку. Кількість сімейних та дружніх заходів та зборів, а також кількість дозволених учасників також обмежена. Оскільки ми проводимо вдома набагато більше часу, ніж зазвичай (часто навіть лише в результаті епідемії), ми також проводимо більше часу перед телевізором або комп’ютером не лише для роботи, а й для розваг та відпочинку.
Кіно, кіно, музика
Якщо Covid-19 вже змушує багатьох з нас залишатися вдома, спробуємо знайти найкращий час. Давайте подивимось наші улюблені фільми, серіали чи фільми, яких ми раніше не бачили через брак часу. Ви можете дивитися фільми на своєму телевізорі, ноутбуці, комп’ютері чи навіть на смартфоні. Багато фільмів та серіалів можна завантажити через різних постачальників послуг. Екрани телевізорів, ПК або мобільних телефонів забезпечують зображення все кращої якості, але для ідеального звуку потрібно підключити до наших пристроїв окремі динаміки. Сьогодні ми можемо вибрати з безлічі типів і діапазонів цін динаміків, залежно від того, з яким пристроєм ми поєднуємось і скільки місця ми хочемо розмістити. На ринку доступно багато чудових брендів колонок, таких як колонки Dali Epicon 8 або JBL Flip 4. Однак недостатньо отримати якісні колонки. Також слід враховувати акустику приміщення.
Акустичні аспекти
Традиційні будівельні матеріали не здатні поглинати звуки глибшого діапазону, звуки відбиваються від стін і скляних поверхонь, створюючи неприємне відлуння. Ехо, шумний звук погіршує досвід перегляду фільмів або прослуховування музики, і в довгостроковій перспективі це може спричинити головний біль і напругу. Covid-19 робить наше життя досить гірким, він породжує страх у людей, і страх може призвести до розчарування та тривоги. Ті, хто заражений вірусом, змушені дистанціюватися від членів своєї родини та друзів, щоб захистити своїх близьких. Слабкість, спричинена самотністю та хворобами, нездужанням та іншими неприємними симптомами, посилює тривожність. Вірус також не шкодує нервової системи, багато людей скаржаться на стан, подібний до депресії, як під час хвороби, так і після одужання. Тому ще важливіше, щоб час, проведений у приміщенні, часто поодинці, був приємним і приємним наскільки міг. Шуми ззовні або від сусідів також можуть надзвичайно дратувати і перешкоджати приємному проведення часу. Незалежно від того, дивитесь ви фільми та слухаєте музику у вітальні, кінозалі чи невеликому домашньому кабінеті, варто вивчити акустику кімнати.
Структура звукопоглинальних матеріалів гнучка або пориста. Однак матеріальна структура твердих, рівних стін, стелі, підлоги та скляних поверхонь не є такою. Високі тони можуть бути поглинені звичайною обстановкою, але глибокі тони – це вже проблема. На щастя, за допомогою якісних акустичних елементів легко спроектувати правильну акустику. На стінах і стелі можна розмістити звукопоглинаючі панелі та дифузійні елементи. У звукопоглинальних панелях у твердому дерев'яному каркасі міститься акустична бавовна, яка нешкідлива для здоров’я та має ефективну звукопоглинальну властивість. Ці панелі покриті пилонепроникним гнучким акустичним шовком. Вони доступні у багатьох кольорах та візерунках. Якщо ви хочете справді унікальний виріб, ми пропонуємо фотодруковані друковані панелі. На них можна надрукувати майже будь-яке зображення, наприклад сімейні фотографії, афіші з фільмами чи музикою, пейзажі тощо. Елементи дифузора розсіюють звуки, що надходять на їх поверхню по всій смузі пропускання, у всіх напрямках у просторі – таким чином досягається рівномірний звук. Тип, кількість та точки ідеального розміщення акустичних панелей визначаються експертами під час точних акустичних вимірювань. До 30 децибел звукоізоляції можна досягти, розмістивши товсті, щільнісплетені акустичні штори перед вікнами. Тверду, кахельну або паркетну підлогу покрийте звукоізоляційним килимом, який не тільки ефективно приглушує шум, але і прекрасним аксесуаром для меблів будинку. Якщо ви можете створити ідеальний об'ємний звук, фільми можуть забезпечити справжній кінематографічний досвід, і ви можете насолоджуватися реалістичними та реалістичними ритмами під час прослуховування музики.
Не падайте духом, думайте позитивно!
Чому ми рекомендуємо Perfect Acoustic
Несприятлива економічна ситуація, спричинена вірусом, викликає труднощі у всіх країнах. Багато людей втратили роботу, багато підприємницьких компаній збанкрутували. Страх перед хворобою та її наслідками ускладнює постійний звичайний спосіб життя. Карантинний період покладає на всіх нас ще більший розумовий тягар. Щасливців вірус уникає або проходить безсимптомно, можливо, із слабкими симптомами. У будь-якому випадку слід очікувати, що всі тривалий час залишатимуться вдома, а канікули проводитимуть лише з невеликою сім’єю. Незалежно від того, залишаємось ми наодинці чи з коханими серед чотирьох стін, перегляд фільмів та прослуховування музики завжди може бути гарною програмою. Якщо ми також звернемо увагу на акустику, ми можемо почувати себе у власному домі в кінотеатрі, на сцені чи на концерті.