Кітчельт нагадав, що загальний обсяг фінансування, який отримала Україна за весь період співпраці з Німеччино, складає €320 млн.
За його словами, Україна мала б активніше й ефективніше використовувати надані кошти, зазначивши, що наразі €70 млн фінансування залишаються неосвоєними.
Також Кітчельт повідомив, що крім розширення фінансування, Німеччина готова надати Україні широку експерту допомогу, зокрема, в рамках створення консультаційного центру.
Він наголосив, що Німеччина зацікавлена в стабілізації економічної ситуації в Україні.
У відповідь Максюта зазначив, що у складній ситуації, в якій опинилася Україна, надзвичайно важливим є збереження активної співпраці з основними країнами-партнерами, якою є Німеччина.
«Сьогодні перед Україною стоять серйозні виклики. Ми будуємо нову країну, яка чітко визначилася зі своїми пріоритетами», – підкреслив Аксюта.
За його словами, досвід німецьких партнерів стане у нагоді уряду України на шляху реформ, націлених на забезпечення економічного зростання.
«Наш пріоритет – це економіка. У нас є програма, яка забезпечить економічне відродження. Сьогодні країні потрібні не просто реформи, а структурні заходи, які дадуть можливість економіці зміцнитися», – наголосив Максюта.
Нагадаємо, загальний ресурс фінансової допомоги, в тому числі у вигляді кредитів міжнародних фінансових організацій, який може бути наданий Україні в поточному році, може досягти $13,5 млрд.