«Нас зовсім не здивувало поширення російськими колегами чергової брехні. Ми до цього вже навіть звикли. Дивує інше: МЗС Росії стало користуватися джерелами, якими гидують навіть середньої руки газети. Цю, з дозволу сказати, «новину» ще 2 березня, не надавши звичайно ніяких доказів, вкинув до інформаційного простору один блогер (колеги, що ж ви вагалися цілий місяць?). Потім її передрукували кілька «жовтих» газет і підконтрольних Кремлю ЗМІ», – сказано у коментарі.
При цьому, додають в українському зовнішньополітичному відомстві, МЗС Росії не зупинило те, що згадана в його коментарі компанія Academi ще 17 березня у своєму прес-релізі спростувала цю "сенсацію".
"Воістину, для досягнення цілей всі засоби хороші, навіть коли джерело – ОБС ("один блогер сказав"). От тільки як же треба недооцінювати власний народ, щоб розраховувати, що росіяни будуть продовжувати вірити подібній брехні", – йдеться у повідомленні.
«На майбутнє підказуємо колегам місце, де такої «достовірної» інформації справжній клондайк – www.stopfake.org», – підсумували в МЗС України.