Жителям найсхіднішого обласного центру України, які прийшли на центральну площу міста, видали бюлетені і запропонували відповісти на п’ять запитань.
Вони сформульовані так:
- "Чи довіряєте ви тимчасовому виконувачу обов’язків президента України і призначеним ним особам?";
- "Чи ви підтримуєте зниження соціальних виплат і скасування пільг на вимогу МВФ?";
- "Чи ви підтримуєте статус Луганської області як суб’єкта федерації у складі України?";
- "Чи ви підтримуєте амністію лідерам народного спротиву Луганщини?";
- "Чи ви підтримуєте вступ до Митного союзу?".
Організатори, які видавали бюлетені, стверджують, що проводять своєрідне соціологічне опитування, і воно триватиме до 23 березня. Така акція, за задумом організаторів, має відбуватися у всіх містах Луганської області.
Для того, щоб отримати бюлетень, потрібно мати паспорт з реєстрацією в Луганській області.
Однак, в одні руки видавали і по кілька бюлетенів.
Бюлетені можна отримати і заповнити у наметі з логотипом проросійської організації "Молода гвардія" (до речі, за винятком напису, цей логотип і дизайн агітаційного намету цілком повторюють аналогічні логотипи і дизайн наметів Партії регіонів).
Після цього папірець потрібно опустити у скриньку, яка стоїть поруч.
Також у неділю на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся мітинг. Люди, які на нього прийшли мали на одязі георгіївські стрічки, кілька учасників тримали прапори Російської Федерації.
Депутат Луганської облради від КПУ Юрій Хохлов, відкриваючи мітинг, заявив, що проводить зустріч із виборцями, тому, на його думку, ці збори не можна назвати мітингом.
У суботу суд заборонив проведення в Луганську будь-яких мітингів до 30 березня.
Недільні акції у Луганську обійшлися без штурму будівлі облдержадміністрації. На площі було чимало працівників міліції. Окрему охорону виділили журналістам-телевізійникам, щоб убезпечити від нападів агресивних учасників мітингу.
Як відомо, районний суд Луганська погодився з думкою міської ради й заборонив проводити в неділю так званий «народний референдум» на центральній площі міста.
Нагадаємо, «народний референдум» на центральній площі міста був ініційований групою з 15 осіб. Серед запропонованих питань – надання Луганщині «статусу автономії».