У прийнятій резолюції ЄП засудив «жорстокі та неспівмірні дії сил спеціального призначення, таких як «Беркут», снайперів та інших, які спричинили різку ескалацію насильства», так висловлив жаль з приводу смертей та поранень з обох боків конфлікту.
У пункті пятому ЄП закликав до негайного незалежного розслідування скоєних злочинів, а також до «розслідування масового розкрадання державних коштів та активів близькими друзями «сім'єю» поваленого президента Януковича, до заморожування всіх їхніх активів в очікуванні роз'яснення про те, яким чином вони були набуті і там, де буде доведено, що вони були вкрадені, до повернення таких активів урядами держав-членів».
Також ЄП привітав «відповідальну роль Верховної Ради, яка взяла на себе повні конституційні функції і заповнила політичний та інституційний вакуум, що утворився у зв'язку з відставкою уряду та президента».
У пункті 7-му та 8-му ЄП «закликає всі сторони і треті країни поважати і підтримувати єдність і територіальну цілісність України».
Депутат Яцек Саріуш-Вольський запропонував поправку у пункті 22, де зазначається про можливість європейської перспективи для України, у якій йдеться, що «згідно із ст. 49 Договору про Європейський Союз, який дозволяє всім європейським країнам, включно з Україною, подавати заявку на членство в ЄС»
Цю поправку підтримали депутати Європарламенту, а Саріуш-Вольський назвав її «позитивним сигналом Україні».