Так, згідно з повідомленнями на офіційному сайті Генеральної прокуратури України, прокуратура Волинської області закрила кримінальне провадження за фактом блокування військової частини внутрішніх військ МВС України у Луцьку.
У Запорізькій області прокуратура своєю постановою закрила кримінальне провадження за фактом блокування проїжджої частини проспекту Лєніна.
Також група процесуальних прокурорів готує клопотання про звільнення 49 осіб, підозрюваних у спробі захоплення будівлі Запорізької облдержадміністрації та організації масових заворушень.
Прокуратура Миколаївської області, в свою чергу, закрила кримінальне провадження за фактом публічних закликів до захоплення приміщення Миколаївської облдержадміністрації.
Тим часом у Черкасах прокуратура просить суд звільнити від кримінальної відповідальності 66 підозрюваних у скоєнні 23 і 27 січня масових заворушень і захопленні Черкаської обласної державної адміністрації (ОДА).
"Сьогодні… в Сосновський районний суд міста Черкаси прокурором внесено клопотання про звільнення 66 підозрюваних у скоєнні 23 і 27 січня 2014 масових заворушень і захопленні Черкаської облдержадміністрації від кримінальної відповідальності", – йдеться в повідомленні.
Зараз клопотання розглядаються в суді.
Як повідомлялось, 17 лютого – кінцевий термін виконання умов, за яких буде звільнено від кримінальної відповідальності учасників акції.
Протягом 16 лютого було звільнено будівлю КМДА, відбулося звільнення будівель ОДА в кількох областях, а також частково був відкритий проїзд по вулиці Грушевського в Києві.
Організація з безпеки і співпраці в Європі привітала звільнення демонстрантами будівлі Київської міськдержадміністрації як ще один крок у напрямку деескалації напруженості в Україні.
Також верховний представник ЄС із зовнішньої політики та політики безпеки Кетрін Ештон наголосила, що звільнення протестувальниками приміщення Київської міської державної адміністрації кроком до виходу з політичної кризи