Зокрема, під час зустрічі з Торбйорном Ягландом Янукович заявив, що влада налаштована на продовження конструктивних переговорів з опозицією для пошуку шляхів виходу з політичної кризи в межах правового поля.
Янукович зазначив, що Україна цінує увагу, яку Рада Європи приділяє нашій країні, зокрема тим подіям, які відбуваються. Він висловив сподівання, що це сприятиме ефективному врегулюванню політичної кризи в державі.
«Ми також високо оцінюємо Ваші заяви щодо ситуації в Україні як збалансовані й виважені, що безперечно сприяє пошуку шляхів мирного розв’язання внутрішньополітичної кризи», – зазначив президент.
Янукович підкреслив, що останнім часом були зроблені важливі кроки у цьому напрямку. Зокрема, повідомив він, скасовано дев'ять законодавчих актів, прийнятих 16 січня, а також ухвалено закон, що передбачає звільнення від відповідальності осіб, підозрюваних або звинувачених у скоєнні злочинів, пов’язаних з їхньої участю в масових акціях протесту.
«Ми налаштовані на продовження конструктивних переговорів з опозицією для пошуку шляхів виходу з політичної кризи в межах правового поля», – резюмував Янукович.
Окрім цього, під час зустрічі з президентом Швейцарської конфедерації, чинним главою ОБСЄ Дідьє Буркхальтером Янукович заявив, що проведення конституційної реформи є актуальним, і вказує на можливість винесення чутливих питань на всенародне обговорення.
"Її (конституційну реформу – Ред.) необхідно проводити в чіткому законодавчому полі. Для цього передбачається створення тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України", – сказав Янукович.
Він зазначив, що до цієї роботи обов'язково будуть залучені українські спеціалісти, експерти Ради Європи, представники Венеціанської комісії, Конституційної асамблеї та громадянського суспільства.
"Найбільш чутливі питання в разі необхідності будуть винесені на всенародне обговорення", – сказав Янукович.