Так, до кабінету Клімчука увійшли депутати обласної ради Володимир Бондар і депутат Верховної ради Євген Мельник, які вимагали негайної заяви про відставку.
На аркуші паперу, який дали Борису Клімчуку, він написав «Служу Україні», однак активісти цей аркуш викинули і далі вимагали про відставку.
Очільник ОДА дискутував із депутатами та запевняв, що готовий стати на коліна перед волинянами та вдруге прийняти присягу держслужбовця. Також він переконував, що його кар’єра завершена і посада для нього – не найголовніше.
У підсумку після дискусій він попросив годину для того, щоб зробити необхідні дзвінки та прийняти рішення.
Депутати та активісти переконували його зробити це якнайшвидше, мовляв, людей, яких більшає на Майдані, важко стримувати від штурму приміщення.
Після губернатора опозиціонери завітали до голови обради Володимира Войтовича, який є представником Народної партії. Після важких та емоційних перемовин Войтович таки написав заяву на звільнення. Як пояснив Войтович він робить це, щоб уникнути громадського протистояння. Написав заяву на звільнення і заступник голови облради Юрій Лобач.
Наразі кілька тисяч волинян оточили приміщення ОДА. Їх кількість зростає.
Кілька десятків міліціонерів спокійно стоять біля входу у адміністрацію.
Як відомо, раніше мітингувальники штурмували Чернівецьку, Івано-Франківську, Житомирську, Черкаську, Тернопільську, Рівненську та Львівську обладміністрації, а навколо Хмельницької ОДА звели барикади.
За фактами захоплення обладміністрацій вже відкрито кримінальні провадження.