На знак підтримки європейської інтеграції України, європарламентарі також підняли українські прапори та разом із прапорами ЄС після голосування.
Депутати Європарламенту у своїй резолюції засудили рішення української влади, «на чолі з Віктором Януковичем», відмовитися від підписання Угоди про асоціацію з ЄС під час саміту Східного партнерства.
Проте резолюція Європейського парламенту «визнає європейські прагнення України, виражені в поточних демонстраціях українського громадянського суспільства на Євромайдані у Києві та в інших містах по всій Україні, яке не соромилися висловлювати своє несхвалення рішенню президента Януковича на вулиці, і підтверджує свою думку про те, що поглиблення відносин між ЄС та Україною і факт надання Україні європейської перспективи мають велике значення і є в інтересах обох сторін».
Європейський парламент також у своїй резолюції «висловив жаль з приводу жорстоких подій в ніч на 9 грудня 2013 року, коли сили безпеки штурмували офіси опозиційних партій і незалежних ЗМІ, і переслідували демонстрантів; вважає, що ці події можуть призвести до подальшої ескалації і без того напруженої ситуації».
Депутати також нагадали, про кілька каналів зв'язку, які є відкритими між ЄС та Україною, включно з моніторинговою місією європейського парламенту на чолі з президентами Коксом і Кваснєвським, і, «ще раз нагадали, що питання, що виникають в української влади як виправдання свого рішення в останню хвилину призупинити (підготовку до підписання угоду про асоціацію – ред.) мало б бути озвучено раніше, з тим щоб була можливість їх вирішити».
У резолюції також ще раз підтвердили свою «сильну підтримку щодо підписання угоди про асоціацію як тільки це буде можливо».
У цій резолюції Європейський парламент засудив "неприйняття політичного та економічного тиску Росії на Україну, в тому числі торговельних погроз", закликав держави-члени виступати з єдиної позиції щодо Росії і підкреслив необхідність розробки та реалізації стратегії держав-членів ЄС, з тим щоб адекватно реагувати на подібні тиски з боку Росії на східних сусідів ЄС у майбутньому.