У Маріуполі починаючи з суботи люди мітингували під гаслом: "Ми не раби". Попри те, що місцеві комунальники терміново приступили до ремонту площі Леніна, на яку подали заявку активісти.
На донецькому Євромайдані люди продовжують збиратися двічі на добу. В неділю біля пам'ятника Шевченка впродовж дня мітингували близько 400 чоловік. Увечері в понеділок в Донецьку піднялася заметіль, оголосили штормове попередження, але на Євромайдані зібралося близько ста чоловік.
Ті з них, хто встиг з'їздити в столицю, ділилися враженнями.
«Янукович хоче сісти за стіл переговорів, але розмови з чистого аркуша вже не вийде – ситуація докорінно змінилася – люди контролюють політиків і ведуть майдан. І нашим кандидатом на виборах буде той, кого вибере Євромайдан. Той, хто буде самим безстрашним та запропонує найкращу програму для України. Ми знаємо, за що стоїмо, і перемога буде за нами!» – заявив донеччанин Сергій Фурманюк.
З Донецька в Київ 9 грудня відправилася чергова машина з продовольством. Матеріальну допомогу надають люди, які самі її потребують. Так, приміром, житель Донецька 76-річний Віктор Григорович Шевченко передав на потреби столичного євромайдану усю свою пенсію до копійки – 1500 гривен.
Напередодні увечері стався неприємний інцидент. Невідомі чоловіки фотографували найбільш активних протестуючих на мобільні телефони та висловлювали погрози.
"Один сфотографував номер моєї машини на телефон і пообіцяв, що знайде мене за місцем моєї адреси, щоб "поговорити за Європу". В цей час в мене в салоні перебували дружина та немовля, – розповів один з активістів.
Нагадаємо, наприкінці листопада мер Донецька Олександр Лук'янченко заявив, що відвідував Євромайдан «ще коли він не починався». А 2 грудня голова Донецької ОДА Андрій Шишацький закликав мешканців регіону «у цей складний історичний момент» стати надійною опорою президенту.