Коментуючи інформацію лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова про те, що опозиції нібито пропонували вихід із ситуації, але вона не пристала на пропозиції, він сказав: "Ну, що вважати пропозиціями… У нас на даний момент відбувалася лише одна зустріч у голови Верховної Ради. І якщо вони розуміють як пропозицію те, що вони готові проголосувати закон про амністію щодо ув’язнених взамін того, що ми припинимо вимагати покарання для "Беркуту" – то це взагалі навіть не обговорюється", – заявив Тягнибок.
Він наголосив, що це неспівмірні величини, а в опозиції є чіткі вимоги.
Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк також нагадав, що опозиція не розпочне переговори доти, доки уряд не буде відправлений у відставку, силовики, винні у розгоні – притягнені до відповідальності, а ув’язнені за участь у протестах громадяни – звільнені.
Як відомо, 1 грудня на вулиці Банковій у Києві відбулись зіткнення між міліціонерами та молодиками спортивної статури, які разом з бульдозером прорвали кордон міліції біля Адміністрації президента. Опозиція назвала це провокацією
МВС заявило, що у результаті зіткнень постраждали приблизно 100 міліціонерів. Також того ж дня МВС встановило, що до неправомірних дій біля адміністрації президента причетні понад 300 членів організації " Братство".
Згодом МВС повідомило про затримання 9 молодих людей за підозрою в причетності до інцидентів біля Адміністрації президента.
Їх підозрюють в опорі представникам правоохоронних органів (ч.2.ст.342 ККУ), умисному нанесенні тілесних ушкоджень працівнику правоохоронних органів (ч.2 ст.345 ), організації масових заворушень (ч.1 ст.294), посяганнюна життя працівника правоохоронних органів (ст. 348 ККУ).
3 грудня Шевченківський районний суд заарештував підозрюваних строком на 60 днів.
Ввечері 4 грудня активісти з Майдану Незалежності розгорнули пікет біля будівлі Генеральної прокуратури, вимагаючи звільнення 9 людей з-під арешту.