Так, під час акції протесту проти рішення Кабінету міністрів призупинити підписання угоди про асоціацію з ЄС 24 листопада у Києві на вулиці вийшли приблизно 100 тисяч людей. МВС заявило про 50 тисяч.
28 листопада, у перший день саміту Східного партнерства у Вільнюсі, на марш протесту в Києві вийшли 15 тисяч студентів. Вони пройшлися від парку Тараса Шевченка до Майдану Незалежності.
Того ж дня приблизно півмільйона людей з’єднали живим ланцюгом Львівщину з Польщею – кордоном Євросоюзу. МВС, у свою чергу, нарахувало 15 тисяч людей.
У день, коли Віктор Янукович не підписав угоду про асоціацію, 29 листопада, на Майдані Незалежності у Києві прийшло більше 20 тисяч людей. Водночас, на ніч там залишилися приблизно 500 протестувальників.
В ніч на 30 листопада понад 600 бійців спецпідрозділу «Беркут» силою розігнали мітингувальиків. Затримали 35 активістів, п’ятьох із них госпіталізували. Приблизно 200 людей сховалися за стінами Михайлівського собору. До київської прокуратури подали заяви про злочин щонайменше 28 постраждалих від дій силовиків.
Ввечері 30 листопада на Михайлівській площі зібралося більше 10 тисяч людей, які протестували проти силового розгону учасників Євромайдану.
Близько 50 автомобілів того ж дня взяли участь у автомобільному Євромайдані на підтримку євроінтеграції та проти силового розгону учасників акції протесту в центрі Києва.
1 грудня на акції протесту в центрі Києва зібралися, за різними даними, від 500 до 700 тисяч людей, які протестували проти побиття учасників Євромайдну, вимагали відставки уряду, президента та відновлення євроінтеграції.
Від 1 грудня протестувальники зайняли дві адміністративні будівлі – КМДА та Будинок профспілок. Крім того, учасники акції розмістились у Жовтневому палаці.
Також від початку грудня протестувальники намагалися заблокувати три адміністративні будівлі: Кабінет міністрів, Адміністрацію президента і Верховну Раду.
Водночас, від початку протестів відбулося щонайменше сім великих сутичок з міліцією. Найжорсткіші – 1 грудня на вулиці Банковій біля Адміністрації президента та біля пам’ятника Лєніну – «Беркут» застосував сльозогінний газ та світлошумові гранати. Після зіткнень під АП, за даними департаменту охорони здоров’я КМДА, до лікарів по допомогу звернулися 165 травмованих, госпіталізували 109 людей.
За весь час акцій затримали 39 активістів, 30 з яких відпустили. За даними правозахисників, 14 учасників протестів зникли безвісти. Правоохоронці побили щонайменше 65 людей, відкрито 34 кримінальні справи за фактом побиття. Розпочато кримінальні провадження за фактом сутичок під Кабміном, Адміністрацією президента, побиття працівників СБУ. Провадження також почали відкривати проти автомобілістів, які блокували рух у центрі Києва та поблизу Кабміну.
Крім того, від початку протестів через дії силовиків постраждали понад 50 журналістів – що є рекордною кількістю для України від моменту здобуття незалежності.