"Ми будемо реєструвати і завтра вносити (на розгляд Верховної Ради) цей законопроект", – зазначив Кожем'якін.
Водночас, регіонал Володимир Олійник наполягатиме на тому, щоб робоча група з підготовки законопроекту про лікування засуджених за кордоном провела засідання в середу і все-таки вийшла на узгоджений варіант.
"Я буду наполягати, щоб з ранку ми провели засідання (робочої групи – Ред.), знайшли якийсь узгоджений варіант. Якщо ні – ми підемо на сесію ( позачергове засідання Верховної Ради відбудеться у середу – Ред.)", – сказав Олійник.
Він підкреслив, що наполягатиме на пошуку компромісу і виступі представників групи на засіданні сесії.
"Ми не можемо ігнорувати засідання сесії, ми не можемо ігнорувати різні точки зору. Але ми повинні домовитися і поінформувати Верховну Раду, як працювала робоча група" , – сказав регіонал.
"Ми будемо на сесії", – акцентував він.
Сьогодні під час засідання робочої групи Олійник неодноразово заявляв, що у ПР регіонів "принципова позиція – ми законопроект про лікування засуджених за кордоном не розробляємо".
У свою чергу народний депутат від "Батьківщини" Геннадій Москаль не виключає, що регіонали, які входять до складу робочої групи, погоджували свої дії з адміністрацією президента.
"Приїхавши з Банкової, у них абсолютно помінялася думка. Вони коливаються разом з генеральною лінією партії", – сказав Москаль.
За його словами, представники опозиції робили конкретні пропозиції на засіданнях робочої групи, а регіонали тільки критикують їх.
На думку Москаля, від регіоналів не надійшло жодної конструктивної пропозиції, що свідчить про те, що "Партія регіонів не хоче сьогодні європейської інтеграції". Саме з цієї причини, за його словами , засідання робочої групи звелося до взаємних образ .
Як повідомлялось, 12 листопада представники ПР у робочій групі з напрацювання законопроекту про лікування засуджених за кордоном виступили проти пропозиції опозиціонерів внести змін и у Кримінальний кодекс щодо можливого умовно-дострокового звільнення особи, яка потребує лікування за кордоном.
Вчора парламентська робоча група, яка розробляє законопроект для лікування ув'язнених за кордоном, вирішила, що розроблятиме один законопроект на основі п'яти раніше запропонованих.
8 листопада Рада прийняла за основу проект закону про прокуратуру, поданий президентом Віктором Януковичем. «За» проголосували 286 народних депутатів.
Нагадаємо, перед цим опозиція заявила, що готова піти на компроміс і підтримати ці законопроекти, хоча і має до них чимало зауважень, з тим щоб Партія регіонів 12 листопада підтримала проект закону щодо лікування Тимошенко за кордоном.
11 листопада мал відбутися позачергове засідання комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності , який мав розглядати пропозиції щодо законопроекту для лікування засуджених за кордоном. Втім, через відсутність кворуму, засідання не відбулося.