Когут зазначив, що за 7 місяців роботи — з березня 2013 року — електронний архів відвідали 44 220 унікальних користувачів.
«Сучасні технології відкрили багато нових можливостей як для архівістів, так і для істориків. На Е-архіві кожен документ можна завантажити у повному обсязі без скорочень і поправок. Тож електронний архів дозволяє отримати повний доступ до історичних джерел», — розповів Когут.
Він також закликав користувачів Е-архіву до співпраці — надавати документи в електронному вигляді для поповнення сайту.
У прес-службі зазначили, що науковці УжНУ підтримали ініціативу поповнення Електронного архіву визвольного руху копіями документів, що зберігаються в архівних установах Закарпатської області, у тому числі й про Карпатську Україну.
Нагадаємо, Електронний архів визвольного руху, що був відкритий у березні 2013 року, є спільним проектом Центру досліджень визвольного руху, Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного музею «Тюрма на Лонцького». Сьогодні в Е-архіві доступні копії понад 11 тисяч раніше не доступних документів, які висвітлюють історію українського визвольного руху ХХ століття.
Ознайомитися з колекцією можна на сайті Е-архіву за посиланням.