При цьому для коректного порівняння показників партій з результатами виборів, було проведено перерозподіл "невизначених", в результаті якого за Партію регіонів проголосували б 27% виборців, за "Батьківщину" – 26%, за "УДАР" – 21%, за КПУ – 10 %, за "Свободу" – 9%. Інші партії набрали б близько 7%.
Порівняно з результатами парламентських виборів сукупна підтримка опозиційних партій (Батьківщини, УДАРу і Свободи) збільшилась з 50 до 56%, водночас сукупна підтримка партій, які формують більшість у парламенті (Партії регіонів та КПУ), зменшилась з 43 до 37%.
Слід зазначити, що у лютому 2013 року сукупна підтримка опозиційних партій становила 56%, а партій більшості – 38%. Таким чином, рівень сукупної підтримки майже не змінився, проте зміни відбулися всередині опозиції, зокрема, зменшилась підтримка «Свободи», натомість дещо зросла підтримка «Батьківщини». Також, дещо зменшилась підтримка Партії регіонів.
Партія регіонів залишається одноосібним лідером симпатій на Донбасі, Півдні та Сході країни. У свою чергу Батьківщина лідирує на Заході, в Центрі та на Півночі. УДАР обігнав Батьківщину на Сході та Свободу – на Заході. Свобода й надалі має найвищу підтримку на Заході. КПУ підтримує майже кожен шостий виборець на Донбасі, Півдні та Сході країни. Найбільше «невизначених» – на Донбасі (25%).
Дослідження було проведено 26 вересня – 6 жовтня цього року. Було опитано 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50 % похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30 % – не більше 2%, для значень близьких до 10 % – не більше 1,3 %, для значень близьких до 5 % – не більше 1%.