Коментуючи спроби деяких політиків відновити ту чи іншу політичну силу, політолог заявив:
«Йдеться нині про тих, хто намагається знайти своє місце в новому політичному життя. Наприклад, Микола Рудьковський чи Андрій Павелко. Втім, реанімація політичних сил навряд чи буде успішною… Рудьковський, наприклад, хоч і відома людина і останнім часом був в епіцентрі політичних подій, однак, заробив собі неоднозначну репутацію. Тим паче, він не харизматичний рейтинговий лідер і нема підстав для цього. А щодо Павелка, то він взагалі не був популярним. А відновити «Фронт змін» без Яценюка, на мій погляд, шансів немає».
«В Україні рейтинги лідерів просто так не з’являються. Як правило, спочатку з’являється політична фігура, а потім навколо неї створюється партія», – зауважив Фесенко, додавши, що важко пояснити, чому одні політики в Україні користуються значною популярністю в населення, а інші – ні.
«Громадська думка – це складний феномен і ніколи не вгадаєш, чому одних сприймають, а інших – ні. Немає простої відповіді на ці запитання. І чіткої закономірності поки соціологи не виявили», – пояснив він.
Щодо інших постатей, таких як Микола Катеринчук чи Віктор Медведчук, котрі активно піарять свої політичні проекти, політолог зауважує:
«Цих осіб поєднує те, що вони намагаються повернутися у велику політику, вони пережили спад, на якийсь час відходили, були одними з ключових фігур в своїх політичних силах або створювали власні політичні проекти, а потім життя їх відкидало якщо не поза межі парламенту, то в задні ряди. Вони намагаються повернутися, але в жодного з них немає відчутної харизми, яка б дозволяла привести свій політичний проект у ВР. Звісно, хтось має більші, хтось менші можливості підвищити свою популярність. Решта залежить і від них, і від політичної ситуації».