За його словами невизначеність Партії регіонів із майбутніми кандидатами на вибори у проблемних округах свідчить про велику кількість претендентів та складність вибору кандидатів.
«Очевидно, що є багато претендентів на номінацію у цій кампанії, враховуючи неоднорідність ПР, її внутрішньо-клановий характер, непублічну конфліктність різних кланів і підкланів, процес переговорів, узгоджень, визначення кандидатів затягується», – вважає Карасьов.
«З тактичної точки зору ПР не потрібно робити цей процес публічним, прозорим, відомим для своїх опонентів. Очевидно, що висунення і визначення кандидатів відбуватиметься у закритому, непублічному режимі, аби захопити опонентів зненацька, нав’язати свою гру, свій порядок, структуру виборчої кампанії», – зауважив політолог.
На його думку процес висування кандидатів керуватиметься з "центру".
«Це не 2012 рік, коли партія (Партія регіонів) концентрувалася на перемозі за партійними списками. І висування кандидатів у мажоритарних округах віддали на відкуп обласним адміністраціям, які провалили тест на вміння керувати виборчим процесом у регіонах. Наразі ж він керуватиметься центральними органами, центральними пунктами управління влади», – вважає експерт.
Як відомо, 5 вересня Верховна Рада призначила вибори народних депутатів у п’яти проблемних округах на 15 грудня 2013 року.
25 вересняпрес-служба «Батьківщини» повідомила, що в округах 94, 132, 194 та 197 висунуватиме тих же кандидатів від опозиції, котрі висувались там на парламентських вибрах 2012 року. Також у партії затвердили керівників штабів і основні напрямки стратегії та тактики кампанії.
В той же час у Партії регіонів неодноразово заявляли про необхідність "визначитися з кандидатурами на відповідних виборчих дільницях".