Чим зароблятимуть на хліб дочки Тягнибока, Яценюка та внук Кучми…

VIP-хроніки
10 Червня 2013, 13:31

Ми вирішили дослідити – нове покоління наших героїв, які порівняно недавно вийшли з-під батьківської опіки і вирушили підкорювати власні вершини. Звичайно, від підтримки своїх публічних батьків вони не відмовляються, але деякі з наших героїв вже цілком самостійні.

 

Христина Яценюк

 

Христина Яценюк, старша дочка українського політика Арсенія Яценюка, навчається в школі з поглибленим вивченням англійської мови і вже вибрала професію дизайнера. За словами батька, для цього вона старанно вчиться: багато малює, вивчає стилістику. Амбіціями у творчій професії дівчина не обмежується, отримуючи повноцінне аристократичне виховання: у вільний час студіює нотну грамоту в музичній школі по класу фортепіано, встигає регулярно відвідувати клас бальних танців і тренується в басейні.

 

Олександр Черняк

 

Олександр Черняк, син власника алкогольного холдингу Global Spirits Євгена Черняка, не планує будувати кар'єру в бізнес-структурі батька. Для здобуття вищої освіти він вибрав универститет в Бостоні Northeastern University. Переконує, що гроші на навчання в американському вузі взяв у кредит, щоб бути повністю незалежним. Освоює практичні професії з раннього віку, вже встиг набути досвіду роботи в банку, на кабельному заводі, в будівельній фірмі. Вже з липня 2013 року в рамках студентської піврічної практики починає працювати в Дойче Банк у Цюріху. Має кілька стартапів в IT-сфері. А ось серце юнака – не вільно, а підкорене українською дівчиною.

 

Валентин Соркін

 

Валентин Соркін, син голови Національного банку України Ігоря Соркіна, успішно завершив навчання на факультеті міжнародної економіки. На даному етапі працює в аудіторіскій фірмі "Укрсхідаудит", яка обслуговує "УкрБізнесБанк" Януковича-молодшого. У вільний час веде активне світське життя, завсідник нічних клубів столиці. Захоплюється спортом і фотографією, віддає перевагу відпочинку в Італії.

 

Тарас Герега

 

 

Тарас Герега, син секретаря Київської міської ради Галини Гереги, отримує освіту в престижних зарубіжних навчальних закладах. Після отримання базової освіти в швейцарській школі, вступив до одного з найкращих ВНЗ Європи. Захоплюється футболом, але, крім спортивного хобі, не проти повеселитися з друзями. У майбутньому планує продовжити бізнес батька – зайнятися управлінням і розвитком мережі українських будівельних гіпермаркетів, де вже встиг пройти стажування.

 

Уляна і Ярослава Бойко

 

Одного разу Юрій Бойко зізнався: «Для мене в житті є дві важливі речі – це робота і сім'я». За своїх старших дочок політик може бути спокійний – вони успішно будують кар'єру в медіа-сфері та fashion-індустрії. Уляна Бойко займає пост головного редактора українського журналу Pink. Ярослава Бойко – креативний директор глянцевих видань L'Officiel і L'Officiel Hommes Ukraine. Освіту дівчата отримували в українських ВНЗ. Ведуть активне світське життя і належну увагу приділяють подорожам.

 

Олександра Єгорова

 

Саша Єгорова, дочка відомої актриси і телеведучої Сніжани Єгорової, вибрала творчий кар'єрний шлях. Після виходу в ротацію українських каналів з музичним відео, участі у талант-шоу і роботи на національному каналі, Саша готова штурмувати Голлівудські пагорби. Цього року дівчина прямує до Лос-Анджелес – отримувати освіту в школу акторської майстерності Лі Страсберга.

 

Ярина – Марія Тягнибок і Дарина-Богдана Тягнибок

 

Ярина-Марія і Дарина-Богдана Тягнибок, дочки українського політика, навчаються в Україні. Ярина-Марія отримує освіту філолога в Львівському Національному університеті ім.Івана Франка. Вільний час присвячує вивченню фольклору і з задоволенням навідується в українські театри, багато часу проводить, прогулюючись вулицями Львова.

Відомо, що Дарина-Богдана цікавиться політикою, отримує освіту графічного дизайнера, а також володіє прекрасним почуттям гумору, за що має славу цікавого співрозмовника. Знайти шлях до її серця – непросто, запорука успіху – «бути самим собою».

 

Павло Томенко

 

Павло Томенко, син українського політика Миколи Томенка, отримав освіту в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. У числі захоплень юнака: фотографія і гонки. Також у вільний час Павло грає в гольф і багато подорожує. Відомо, що він не приховує своє вроджене почуття гумору – у своєму обліковому записі в соціальних мережах син політика часто постить анекдоти і провокаційні жарти.

 

Еля Роднянська

 

Еля Роднянська, дочка кінопродюсера Олександра Роднянського, отримує освіту в США. «Граніт науки» гризе в University of Chicago. Поки про те, чи повернеться спадкоємиця медіа-бізнесу в Україні, сказати складно. Дівчина проводить більшу частину часу в Америці, але побачити Елю на світських заходах Києва і Москви можливо – в контексті кінофестивалів. Відомо, що сам Олександр Роднянський схвалює професійний вибір дочки.

 

Роман Пінчук

 

Роман Пінчук, син голови Фонду АнтиСНІД Олени Пінчук, народжена в шлюбі з Ігорем Франчуком, не тільки часто з'являється на світських арт-заходах в компанії матері, а й готовий у майбутньому продовжити і соціальні ініціативи батьків. Спадкоємець родини отримує освіту в Сполучених Штатах. Відомо, що Роман займається спортом, найчастіше його можна зустріти на гірськолижних схилах і під водою – юнак захоплюється сноубордом і дайвінгом.

 

Карім Арфуш

 

Карім Арфуш, син віце-президента НТКУ Валіда Арфуша, успішно завершив навчання в київській гімназії «Консул». Відомо, що юнак розвиває творчі таланти: на своєму випускному в Intercontinental Карім виступив на сцені з піснею, яку сам написав для класного керівника. Для перформансу юнак вибрав реп. У вільний час Карім часто навідується на галасливі вечірки, які все рідше відвідує у компанії celebrity-батька.

 

Ганна Жванія

 

Ганна Жванія, дочка українського політика і мііліонера Давида Жванії, отримує освіту політілога в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Завершивши навчання в Британській міжнародній школі, дівчина повернулася в Україну. Любить проводити вільний час на пляжах турецького готелю Mardan Palace. Анна веде активне життя в соціальних мережах.

 

Читайте також Чого насправді бракує українським суддям?

 
За матеріалами jetsetter.ua