58% росіян хочуть бачити Путіна президентом після закінчення його терміну

3 Грудня 2014, 12:27

58% росіян хотіли б бачити Владіміра Путіна президентом РФ після закінчення його нинішнього терміну, тобто, після 2018 року. Такі дані наводить "Левада-центр", базуючись на результатах опитування, проведеного в листопаді.

Так, на питання "Ви хотіли чи не хотіли б бачити Владіміра Путіна на посаді президента Росії після закінчення його нинішнього президентського терміну, після 2018 р.?", 58% громадян Росії відповіли ствердно. 19% заявили, що не хочуть бачити Путіна президентом, 22% – вагаються з відповіддю.

Зазначимо, що в 2013 та 2012 роках тільки 33% і 34% відповідно висловлювалися за переобрання Путіна на новий термін.

72% респондентів кажуть, що в основному підтримують дії Путіна на посаді президента Росії.

Рік тому ця цифра становила 47%.

На запитання "Чи ви підтримуєте дії Путіна, тому що повністю їх схвалюєте, або тому, що вважаєте, що в сьогоднішній ситуації лідеру країни потрібно забезпечити повну підтримку?" 55% відповіли, що повністю схвалюють дії, а 40% – що хочуть забезпечити підтримку лідеру в складній ситуації.

Нагадаємо, наприкінці жовтня, за даними досліджень «Левада-Центру», рейтинг Путіна, який сягнув свого піку у серпні, почав падати. Зокрема, якщо в серпні за Путіна були готові проголосувати 57%, то у вересні – уже лише 49% опитаних.