5 переваг флагманського планшета Apple iPad Pro 2024

2 Квітня 2025, 15:59

iPad Pro — найвидатніший флагман з «яблучних» планшетів. Він найпродуктивніший, тому кращий за Air з тонким дизайном, доступну базову модель та ультрапортативну mini. Версія 2024 року перевершує  всі сподівання, поєднуючи ефектну зовнішність із переконливою продуктивністю. 

Розмір діагоналі

Є два розміри. Менший для поціновувачів портативності й компактності, більший — для користувачів, які висувають підвищені вимоги до графіки. 

  • 11 дюймів варто обрати, щоб комфортно працювати в подорожах і завжди залишатися на зв’язку;
  • 13 дюймів — гідна альтернатива ноутбука з функціональним офісним і мультимедійним програмним забезпеченням.

Якість картинки

Роздільна здатність залежить від діагоналі, решта характеристик у двох модифікацій збігаються:

  1. Частота оновлення сягає 120 Гц і адаптується до особливостей відтворюваного контенту;
  2. антивідблискове покриття забезпечує комфортну експлуатацію за будь-якого освітлення;
  3. яскравість налаштовувана, в автоматичному режимі реагує на зміни навколишньої обставини;
  4. завдяки розширеній колірній гамі картинка насичена, деталізована і реалістична.

Потужність

Центральний процесор Apple iPad 2024 з префіксом Pro — ноутбучного класу. Це фірмовий M4 на 9 або 10 ядер — залежно від об’єму сховища. Технологія виготовлення цього процесора вдосконалена з метою підвищення енергоефективності та покращення машинного навчання. Графічний складник передбачає трасування світла з апаратним прискоренням та динамічне кешування даних, яке пришвидшує викачування програмного забезпечення від Apple і збережених користувачами даних в iCloud.

Планшет-флагман працює з інноваційним штучним інтелектом. Доступні «розумні» інструменти для обробки світлин, взаємодії з інформацією, спілкування в мережі. 

Компактність

Виняткова обчислювальна міць ховається під тендітним корпусом. Його товщина 5,1 міліметра. Це рекорд тонкості та елегантності, отже пристрій зручніше перевозити, він має ефектніший вигляд. Навіть іміджеві фірмові смартфони на кілька міліметрів товщі. Наприклад, новий Apple iPhone 16e без чохла має в собі 7,8 міліметра. Про Макс того ж самого покоління — 8,25 мм. Вага Айпада коливається через два фактори: наявність мережевого модуля і розміру екрана. Найлегший планшетник з 11-дюймовим екраном і підключенням через Вай-Фай. Наймасивніший — з Cellular і 13”.

Гарна камера

Є за що похвалити й передню камеру, і основну мультидатчикову 12-Мегапіксельну систему. Фронталка має широкий кут огляду, підтримує функцію відцентрування об’єкта в кадрі, пропонує 6 ефектів портретного освітлення. Задня камера зовні нагадує Айфонівську. Передбачає п’ятикратний зум, використовує активний спалах, вміє знімати відео Ultra HD. 

Основна пам’ять

Базовий об’єм сховища становить 256 гігабайтів. Apple пропонує iPad Pro на 512 Гігів як середнячка. Для креативних експериментів і зберігання «важкого» контенту, власноруч створеного і завантаженого з мережі, — збирання на 1 і 2 Терабайти. Слот для карти пам’яті відсутній, адже виробник скептично ставиться до фізичного розширення. Можна отримати додаткові Гігабайти на «хмарі» — за вигідними цінами. 

За допомогою Епл Пенсіла звичайний планшет легко перетворюється на графічний. «Магічна» клавіатура робить його подобою потужного невеликого ноутбука з високою автономністю. 

Позначки:

читати ще