4G-зв’язок в Україні. Переможцям тендеру вручили ліцензії

6 Березня 2018, 17:12

У вівторок, 6 березня, переможцям 4G-тендеру вручили ліцензії, що дозволить українцям користуватися сучасними послугами 4G зв`язку. Про це повідомляється на сторінці президента Петра Порошенка у Facebook.

"Отже, можна впевнено стверджувати, що в 2018 році українські споживачі отримають можливість користуватися сучасними послугами 4G зв`язку. За чотири роки ми впровадили дві технології – 3G та 4G", — йдеться у повідомленні.

 

 

"Різниця тоді і тепер – це як з дрезини пересісти на сучасний швидкісний експрес. Вже цього року великі міста, – до 60% населення, – отримають значно якісніші, сучасніші Інтернет-послуги із значно вищою швидкістю", — додав Порошенко.

 

Як повідомлялося, в січні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації продала ліцензії на частоти 4G-зв'язок операторам мобільного зв'язку – "Київстар", Vodafone і lifecell. Згодом Нацкомісія затвердила тарифи на роботи та послуги Українського державного центру радіочастот для впровадження в Україні 4G-технології.