4 правила для догляду за шкірою влітку

23 Травня 2024, 20:16

Влітку на шкіру інтенсивно впливають сонячні промені. Здоров’я шкіри залежить від зволоження, оновлення й загалом — від догляду. Наприклад, влітку для зволоження й захисту від сухості можна застосовувати міст для обличчя від INSTYTUTUM, який наносять навіть на макіяж. Але про що треба ще знати?

Тільки води недостатньо для очищення

Аби очистити шкіру якісно, простою водою не обійтися. Річ у тім, що на шкірі протягом дня накопичується себум, піт і пил. А їх можна прибрати тільки за допомогою спеціальних засобів для вмивання.

Засіб для вмивання має бути зі слабокислим pH

Очищувальний засіб має містити слабокислий рівень pH. Це допомагає збалансувати водопровідну воду, яка майже завжди занадто лужна й жорстка. Додаткові властивості таких засобів:

  • підтримання цілісності гідроліпідного бар’єра;
  • захист від несприятливого впливу довкілля;
  • контроль вироблення себуму тощо.

Для цього підходить гідрофільна олія Transforming Melting Cleanser. Її задача полягає у тому, щоб ретельно очистити шкіру без пошкоджень. Вона розчиняє бруд, видаляє макіяж і навіть мікрозабруднення, що забивають пори.

Відновлювати шкіру варто за допомогою кислот

Використовувати для цієї процедури можна кислотний пілінг, який м’яко відлущує змертвілі клітини, оновлює та розгладжує шкіру. Після цього наносять на шкіру тонік із кислотами, аби відновити pH шкіри та зволожити після вмивання.

Перевага кислотного середовища полягає у несумісності з бактеріями й забруднювачами. Ті переважно розвиваються у лужному середовищі.

Захищайте шкіру за допомогою SPF

Захист SPF — це мастхев для будь-якого сезону, коли індекс УФ перевищує 2. Влітку такий захист є щоденною необхідністю. Наприклад, засіб Sunscription Dark Spot Defence SPF50 у формі крему додатково освітлює шкіру й надає їй зволоження.

Наносити крем необхідно вранці після завершення рутини. А поновлювати його потрібно кожні 2 години, якщо ви довго перебуваєте на сонці.

Отже, з кожним сезоном коригуйте свої доглядові звички. Завдяки цьому шкіра матиме здоровий вигляд.

Позначки: