38 пасажирів порому Norman Atlantic вважають зниклими безвісти – ЗМІ

30 Грудня 2014, 10:41

38 пасажирів на порому Norman Atlantic, який зазнав пожежі, зникли безвісти. Про це повідомила італійська газета La Stampa, посилаючись на інформацію від берегової охорони Італії.

Кількість зниклих може бути більшою, враховуючи те, що судно перевозило нелегалів. Зокрема, таких незареєстрованих пасажирів виявили серед вже врятованих.

Італійська прокуратура вже почала розслідування пожежі на поромі. Зокрема, у ненавмисному вбивстві і необережному поводженні з судном, що призвело до катастрофи, звинуватили капітана Norman Atlantic Аргіліо Джакомацці і власника судна Карло Вісентіні.

«Корабель був абсолютно справний, відповідав всім вимогам. Під час перевірки 19 грудня було виявлено 6 порушень, 2 з яких були виправлені відразу. Інші не могли викликати пожежі», – заявивв адмірал берегової охорони Італії Нікола Карлоне.

Раніше повідомлялося, що з порому Norman Atlantic евакуювали 427 людей.

Крім того, кількість жертв пожежі зросла до десяти.

Нагадаємо, що пором Norman Atlantic, який належить грецькій компанії ANEK, виконував рейс з грецького порту Патри до італійської Анкони. Пожежа на ньому розпочалася вранці 28 грудня, коли судно перебувало у водах на захід від берегів острова Корфу. З того часу його віднесло на кілька десятків кілометрів на північний захід вздовж узбережжя Албанії. Як відомо, на борту також перебували українці.