28 BookForum оприлюднив програму

Культура
31 Серпня 2021, 18:20

Всі ці події детально розкриватимуть фокусну тему цьогорічного фестивалю – “Гра в дорослішання: як ми зростаємо незалежними”. Куратор фокусної теми – відомий український перекладач та літературознавець Юрко Прохасько. Цього року вперше в історії незалежної України Нобелівська лауреатка братиме участь в українському літературному фестивалі. Це – почесна гостя фестивалю, Нобелівська лауреатка, володарка премій “Ніке” Ольга Токарчук.

 

Читайте також: Почесною гостею 28 BookForum стане Нобелівська лауреатка Ольга Токарчук

 

Почесний гість – володар Нагороди за найкращий сценарій на 58-му Каннському кінофестивалі Ґільєрмо Арр’яга – також завітає до Львову вперше. Фільми за його сценаріями здобули премію BAFTA та номіновані на “Оскар”. Ґільєрмо Арр’яга представлятиме на 28-му Львівському міжнародному BookForum сучасних авторів Південноамериканської літератури. Також на BookForum ділитимуться досвідом спеціальні гості – 93-річна психотерапевтка, що пережила Голокост, письменниця Едіт Еґер, іспанська письменниця та художниця Ірен Сола. Ніч поезії 28 BookForum прийматиме РадіоГараж, куруватиме музику та поезію нон-стоп Юрій Андрухович. 

 

Цього року 28 BookForum знов запрошує на спецпроєкти партнерів: дискусії з провідними письменниками престижної премії EUPL; зустріч з молодими поетами Європи з Versopolis; побачити нову мапу України, книжку про нацспільноти та віртуально подорожувати Кримом з Ukraїner; дискусії про переклади з Translatorium; познайомитися з авторами сучасної Азербайджанської літератури; послухати зірок PEN та чимало іншого. З повною програмою можна ознайомитися за посиланням.

 

Читайте також: У 28 BookForum візьмуть участь лауреатки Літературної премії Євросоюзу (EUPL)

 

Локаціями фестивалю стануть площа Ринок, Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса, Музей етнографії та художнього промислу Інституту Народознавства НАН України та Радіогараж. Усі події 28 BookForum – безкоштовні. Онлайн-трансляції будуть доступні на сайті bookforum.ua. Проєкт підготовлено за підтримки Українського культурного фонду.