25 років з дня заснування підрозділу Porsche Exclusive

9 Березня 2011, 15:57

Штутгарт. Музей Porsche присвятив чергову виставкуювілейній даті: в 1986 році Porsche став першим автомобільним виробником, який заснував відділення індивідуальних замовлень  – Porsche Exclusive. Останні25 роківклієнти Porsche мали можливість замовляти автомобілі, які максимально відповідали їх смакам та потребам. Музей Porscheвпершедемонструє вміння спеціалістів підрозділу Porsche Exclusive на виставці, якарозпочалася 1 березня та триватиме до1 травня 2011 року.

Відвідувачі мають можливість ознайомитися з унікальними та рідкісними експонатами: окрім Porsche 911 Turbo S 3.6, який в 1997 році вперше в історії спортивних автомобілів Porsche подолав бар’єр швидкості у 300 км/год, на виставці представлений один з двох Porsche 911 Speedster 1995 року.

Ще один експонат, який прикрасив експозицію, – Porsche 959 золотого кольору, який був оформлений відповідно допобажань арабського шейха. Окрім інших ексклюзивних елементів оздоблення, на нього встановлені золоті патрубки вихлопної системи. Також відвідувачі виставки зможуть побачити сучасні роботи Porsche Exclusive  – наприклад, Porsche 911 Speedster, який є даниноюлегендарному 356 Speedster, що вважавсянайбажанішимавтомобілемп’ятдесятих років ХХ століття.

Музей Porsche пропонує екскурсію по відкритій експозиції, а також книгу, присвячену ювілею, в якій наведено найбільш цікаві, яскраві та пам’ятні проекти відділення: від Porsche356, зробленого на замовлення,до 911 для королівської родини з Близького Сходу. Також в магазині музею можна придбати сувенірні моделі автомобілів, брелоки, шильдики на радіаторні решітки класичнихавтомобілів тощо.

 

Детально про музей Porsche – http://www.ua.porsche.com/ua/porsche/museum