23 березня відбулася масова атака на топ-10 електронних петицій до Порошенка – АПУ

24 Березня 2016, 16:35

У середу, 23, на топ-10 електронних петицій, розміщених на сайті Адміністрації президента України, здійснили масову атаку. Про це повідомив заступник голови АПУ Дмитро Шимків, йдеться в офіційному Twitter Адміністрації.

«Унаслідок дій зловмисників 23 березня тривала масова атака на топ-10 електронних петицій», – повідомив Шимків.

Він також додав, що в АПУ розглядаються інші системи верифікації громадян (окрім вже існуючих) на сайті електронних петицій до президента.

Шимків зауважив, що петиція про призначення Сергія Горбатюка на посаду Генерального прокурора України «активно і нормально «росте» завдяки соцтрафіку із Twitter та Facebook».

Зауважимо, 23 березня адвокати повідомили, що керівництво ГПУ намагається усунути головного слідчого у справах Майдану Сергія Горбаюка та припустили, що такі дії можуть бути пов'язані з тим, що громадськість та народні депутати просувають ідею призначення Горбатюка на посаду генерального прокурора замість Віктора Шокіна. На сайті президента з'явилася відповідна петиція. Однак увечері 23 березня низка інтернет-користувачів, які хотіли підписатися за призначення Горбатюка генпрокурором, скаржилися на роботу розділу петицій.