21 червня в МЦКіМ (Жовтневий Палац)відбудеться перший і єдиний в Україні концерт неповторної американської блюзової-та рок-співачки Бет Харт

8 Червня 2016, 16:57

Заради мистецтва Бет кинула школу і повністю занурилася в світ музики. Вона співала в дешевих клубах і прямо на вулицях, намагалася налагодити особисте життя і боролася з алкоголем і наркотиками. В результаті, до моменту запису свого першого серйозного альбому вона написала понад 140-а пісень!

Перша ж платівка піднесла її на вершини хіт-парадів, а критики не втомлювалися писати захоплені рецензії. Навіть пересичена Америка не чула такого голосу вже дуже і дуже давно .. 

З тих пір в житті Бет були і зліти, і падіння, але кожен з її альбомів відкривав все нові грані її таланту: дебютний «Immortal» був з невеликими відхиленнями в сторону блюзу, але, не дивлячись на відсутність гучного імені у виконавця, працювали над ним супер-продюсери Hugh Padgham (працював з Phil Collins, Sting, The Police, Paul McCartney), David Foster (працював з Bryan Adams, Christina Aguilera, The Bee Gees, Céline Dion) і Mike Clink (працював з Guns`N  Roses, Mötley Crüe,). Співпрацювати з такими продюсерами мріють всі зірки, а «зоряне тріо» – Х’ю, Девід і Майк – працювали над дебютним альбомом маловідомої виконавиці! «Immortal» відразу ж приніс Бет Харт славу і набув статусу мультиплатинового. Композиції з цього альбому стали хітами по обидва боки Атлантики. Бет Харт разом зі своїм бендом відправляються на 9 місяців у світове турне: тур проходив Сполученими Штатами, Данією, ПАР. У Німеччині Бет Харт виступала «на розігріві» у легендарних «Scorpions».

Наступна платівка, «Screamin For My Supper» вже містила чималу кількість блюзу і лаунжу, але робота над альбомом (а вірніше, супутній образ життя), серйозно підірвали здоров’я виконавиці, і поставили під питання подальшу кар’єру Бет, що не завадило дуже тепло сприйняти пластинку і слухачами, і критиками. Незабаром співачка отримала запрошення пройти прослуховування для участі в мюзиклі про Дженіс Джоплін, який називався «З любов’ю, Дженіс». Вона з радістю вхопилася за можливість виступати на великій театральній сцені. Мюзикл був захоплено зустрінутий глядачами. На хвилі успіху в жовтні 99-го Бет Харт робить благодійний концертний тур Америкою, метою якого є збір коштів на підтримку музичної освіти в школах і допомогу молодим виконавцям і композиторам.

Альбом «Leave The Light On», був записаний уже більш зрілою і мудрою Бет, її голос став ще більш чуттєвим, а пісні – ще більш проникливими. За цією платівкою відбулися тривалі гастролі, в ході яких Бет викликала справжній фурор в Європі. І це надихнуло її на написання нових пісень …

У своїй останній студійній роботі «Better Than Home» Бет Харт нарешті завершила зі своїми попсовими експериментами і знову зайнялася тим, що у неї виходить найкраще – заспівала блюз. Справжній, розгнузданий і безкомпромісний блюз, прогризаючий з самого серця і кромсаючий на шматки душу. З болем і радістю, з надривом і хрипом в горлі. Всі пісні цієї платівки пронизані дивовижною щирістю і наповнені емоціями. Приголомшливо потужний голос Бет Харт ніби спеціально створений для того, щоб співати блюз. Але при цьому він ще по-жіночому чуттєвий, наділений рідкісними, легко впізнаваними обертонами. Крім голосу, істинно блюзовою співачкою Бет Харт робить підкреслено шанобливе ставлення до пісні, яку вона виконує. Вона краще, ніж хто інший, знає можливості свого голосу, а тому ніколи не форсує його, якщо можна заспівати спокійно. Замість цього, вона вміло демонструє всі можливості свого голосового діапазону. У пісні голос завжди домінує над усіма іншими інструментами. Він тут головний. Він задає ритм і створює гармонію. Але Бет ні на секунду не випускає його з-під контролю. Голос – це її фантастичний інструмент, що володіє воістину унікальними можливостями. І користується вона їм віртуозно. Повністю підтримуючи традиції блюзу старої школи,

Бет багато співпрацює з іншими відомими музикантами: в її активі виступи з такими грандами як Jeff Beck, запис пісні для нового альбому Slash, записи і гастролі з видатним Joe Bonomassa. І всі ці музиканти відгукуються про роботу з Бет Харт в самих захоплених тонах!

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=sF1V_qy6v74

           https://www.youtube.com/watch?v=DuDhiHSksaA

Відео-запрошення від співачки: https://www.youtube.com/watch?v=GYKQvxh7ZUk