Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
20 січня, 2014   ▪   Версія для друку

Моніторинг Runet: українське повстання,повернення графи «проти всіх», песимізм росіян

Недільні революційні події в Україні змогли вийти на перший план у російських ЗМІ та блогерів
Моніторинг Runet: українське повстання,повернення графи «проти всіх», песимізм росіян

ВУЛИЧНА РЕВОЛЮЦІЯ У КИЄВІ

Один з найбільших мітингів на Майдані , викликаний прийняттям Верховною Радою "законів про диктатуру" , переріс у заворушення. Кілька тисяч радикально налаштованих активістів намагалася взяти штурмом урядовий квартал.

 borman784

У Росії настільки задовбав всіх Путін , що хочеться , щоби скинули хоча б Януковича на Україні .

Андрій Рогожин

Фото на ніч. У Києві зараз. Горять 15 мільярдів доларів російських платників податків , кинутих в багаття як дров нашим "добрим" дядьком Вовою .

Єгор Коткін

Якщо Майдан переможе, то українці просто зобов'язані вписати в нову Конституцію положення про право на опір (право на повстання). Нехай Путін лопне від злості.

egor_mq

водомет, зламані ноги, автобус горить. ще не вмерла коротше.

AramAshotich

Проблема України одна -в принципі немає такої держави. Є елітні групи , яким вигідно зображати, що є держава Україна(

ПРОТИ ВСІХ

У Державній думі схвалили законопроект  який поверне графу "проти всіх" у виборчі бюлетені на виборах усіх рівнів, крім президентських .

Лідер" Іншої Росії", письменник Едуард Лімонов:

«Насправді , я це говорив і повторю , в Росії влада ніколи не передається шляхом виборів , для цього існують інші шляхи . Так Міхаїла Романова обрали на царство швидше чотири тисячі донських козаків, а не вся Росія, Цар Ніколай Другий зрікся влади в результаті власної дурості і натиску правлячої верхівки країни , більшовики свою владу добули збройним шляхом , Єльцин відібрав владу у Горбачова знищивши країну СРСР , президентом якої був Горбачов , ВВПутіна привів до влади Єльцин з чорного ходу , обманним шляхом. Так що , які вибори , про що ви... ! Яка там графа ! У Росії ніколи не грали за правилами. Це правило"

Опозиціонер Алєксєй Навальний:

Ось, що особисто я думаю, з приводу повернення "проти всіх" :

1 . Це , звичайно , дурість. Адже якщо раніше перемога "проти всіх " означала повторні вибори , то зараз цю норму не повертають. "Проти всіх" стане порожнім голосуванням , вигідним "Єдиній Росії" або кандидату від влади.

2 . Тим не менше, я цю норму швидше підтримую , бо вважаю , що єдинороси , як звичайно , перехитрити самі себе. Це , звичайно, потрібно перевіряти нормальними соціологічними дослідженнями , але особисто у мене є відчуття , що «проти всіх» вдарить і по Путіну , і по ЄР , і по їхніх кандидатів сильніше , ніж по опозиції.

4 . "Наш виборець " - це люди, які голосують свідомо . Я думаю , що ми зможемо роз'яснити їм , що голосування «проти всіх» , коли є реальний опозиційний кандидат - це голос за " Єдину Росію".

5 . Треба пам'ятати , що все-таки головною " передвиборчою технологією " путінських шахраїв був і залишається недопуск кандидатів на вибори. Таким чином , якщо нашого кандидата знімають , "проти всіх" може стати в нагоді і нам .

6 . Найбільший шкоди «проти всіх» завдасть , звичайно , " системній опозиції". КПРФ і СР серйозно недорахуються голосів. Для ЛДПР це взагалі реальна проблема . Для " малої системної опозиції " введення "проти всіх " забере взагалі будь-які шанси отримувати більше 1,5 %.

Алєксєй Мухін, політолог, генеральний директор Центру політичної інформації:

На даному етапі повернення графи " проти всіх "вигідно " Єдиній Росії " , тому що в результаті трохизменшиться політична вага інших парламентських партій - КПРФ , " Справедливої ​​Росії "і ЛДПР.

У РОСІЇ МІЦНІШАЄ СОЦІАЛЬНИЙ ПЕСИМІЗМ

Росіяни готуються до гіршого: більш ніж половина жителів не вірять у світле майбутнє. У найближчі п'ять років , так само як і у попередню п'ятирічку , респонденти , опитані експертами рекрутингового порталу Superjob.ru,  чекають погіршення якості життя.

Коментарі блогерів :

Аптіміст

... більше половини жителів нашої країни не вірять у світле майбутнє. - Громадяни ! Звідки такий , песимізм ! ! Все буде "ДОБРЕ! " . Правда не для всіх, але за інших порадіємо!

історик

У народу цієї країни кращі досягнення в минулому! Час віри в майбутнє залишилося в минулому!

грек

Та ми й живемо, за формулою  - вчора КРАЩЕ, ніж сьогодні.

Петріот

«Люди стають антипатріотами, а якщо людина не любить свою країну, то вона не хоче в ній жити і працювати. Так вимирає нація, відбувається розвал країни».  Раз такі наслідки, то потрібно ввести за песимізм кримінальне покарання. Прирівняти песимізм до державної зради. Росіянин повинен бути як Буратино - постійно веселий і рот до вух.


Матеріали за темою:

Реклама
Останні публікації згорнути
 • Після розгону мінських акцій протесту опозиційних настроїв у суспільстві Білорусі не поменшало
  30 березня, Сяргєй Пульша
 • Залучення міжнародної фінансової допомоги давно перетворилося на окрему галузь української економіки з обігом у сотні мільйонів доларів. Однак розуміння суспільством процесів та прозорість цієї сфери украй недостатні
  30 березня, Андрій Голуб
 • Боротьба з корупцією стала топ-темою останніх років. Про неї говорили всі: від простих громадян до тих самих корупціонерів. А саме гасло не завжди використовували заради заявленої мети, подеколи прикриваючи добрими намірами власні інтереси. Минулого тижня така «боротьба» сягнула апогею.
  30 березня, Станіслав Козлюк
 • Британськими вченими було виявлено, що показники в організмі людей, який курять лише електронні сигарети, вмісту токсинів і канцерогенів значно нижче, ніж в організмі звичайних курців. Інформація про цих дослідженнях була опублікована в журналі Annals of Internal Medicine.
  29 березня,
 • Як почуває себе релігія в АТО, чи знаходять представники різних конфесій на війні місце для служіння людям та чи не стане військовий конфлікт початком великого переділу релігійного впливу на Донбасі?
  29 березня, Єлизавета Гончарова
 • Кремль розширює географію своєї військової присутності на Близькому Сході
  29 березня, Юрій Лапаєв
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено