Світ

Моніторинг Runet: повалення Леніна у Києві, бійка депутатів з пістолетом, інвестиції скорочуються

Для російських ЗМІ і блогосфери немає теми, важливішої від київського Євромайдану

НАЦІОНАЛІСТАМ ВДАЛОСЯ СКИНУТИ ПАМ'ЯТНИК ЛЕНІНУ

Fake_MIDRF : Кияни відпрацювали на Леніні техніку скидання злочинця. Тепер черга за Януковичем

Феля Olshevets : У відсутності лідерів і взагалі хоч якогось сенсу революційно просвітлена Україна зносить пам'ятник утопічного дідка Леніну - герою коміксів і в'язневі кришталевої труни. Дивно , що Болотна його мочити на Калузьку площу не пішла . Кувалдою. От була б весело.

Кореспондент "Газета.ру" Катерина Винокурова : З приводу України та пам'ятника Леніну. Мені здається , що крім усього іншого , російським політикам варто зрозуміти , що час торгівлі СРСР , як проектом , закінчується. На політичну сцену виходить покоління, яке СРСР або не пам'ятає , чи пам'ятає уривчасто - як я на рівні "несмачна їжа , синюшна ковбаса , не можна було виїжджати за кордон , насаджували всяку дурну ідеологію" . Покоління ностальгуючих в глибинці серед представників старшого віку ще велике, але воно буде тільки зменшуватися , а що зробили сьогодні кияни з пам'ятником Леніна - всі бачили . І це не значить , що торгувати якоюсь імперською ідеєю не можна - просто треба придумати нову. Панслов'янський якийсь геопроект , наприклад. А СРСР треба , нарешті , сказати «Гудбай » і залишити його виключно для підручників історії.

Ведуча " Еха Москви" Ксенія Ларіна : Пам'ятник Леніну українці завалили з тією ж радісною ненавистю , як ми колись Дзержинського : петля на шию і об землю . І тепер б'ють його лежачого кувалдою : по черзі беруть кувалду і фігачать . Від Леніна летять шматки рук , ніг , голови ... "Кінець коммунізму ! " - Кричать навколо .

Люди розсовують по кишенях шматки Леніна на пам'ять. Бульвар Шевченка схожий на Багдад - коли монумент Саддама скидали на землю , стріляли в його кам'яні очі , стрибали на ньому ... У цьому ритуалі немає ніякої метафори початку - а навпаки , це апофеоз руйнування , дикості , варварства ...

Коли зносили Дзержинського - я не відчувала такого відразливого почуття , може , від того, що ми вчинили з ним гуманно - він так красиво розгойдувався в петлі , як олімпійський ведмедик , він не падав , чи не розбивався , і не стрибав на ньому ніхто і не відривав йому голову ... Українці ж влаштували опудалу Леніна моторошну ритуальну страту . Вони розірвали його . Думаю , тепер після цього епізоду всім нарешті вже буде зрозуміло : вони біжать не в Євросоюз . Вони біжать ВІД НАС ! Біжіть , брати!

ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТИЦІЇ В РОСІЮ ПРОДОВЖАТЬ СКОРОЧУВАТИСЯ

За минулий тиждень відтік коштів з інвестуючих в Росію фондів становив близько 90 млн доларів.

Пер Хонг, партнер компанії AT Керні , прямо вказав на проблеми , які , на його думку , зупиняють прихід іноземних інвестицій до Росії. Країна має цілий ряд слабких сторін: незадовільне використання права , корупцію , недостатню прозорість економіки , погане регулювання, у тому числі втручання держави .

Британська аудиторська компанія Ernst & Young провела опитування серед двох сотень підприємців з усього світу . Вони повинні були визначити , що має найбільший вплив на поліпшення внутрішнього клімату держави , щоб з'явилося бажання вкладати в його економіку свої капітали. Виявилося , що бізнес чекає ефективного законодавства , яке виконується, і прозорої регуляторної політики у сфері підприємництва.

БІЙКА З ПІСТОЛЕТОМ

Депутати - єдинороси Алєксєй Журавльов і Адам Делімханов влаштували бійку після того , як Делімханову не сподобалася слова Журавльова про Чечню і він вдарив його по голові. Бійка закінчилася в мить, коли "у Адама Султанович випав золотий пістолет" .

" Всі питають , як депутат зміг пронести в Думу пістолет. Запросто! Депутатів не зупиняють , коли на вході дзвенить металодетектор ! " , - написав у Twitter Дмитро Гудков , депутат від "Справедливої ​​Росії".

"Ця Дума повинна бути розпущена. Частина депутатів повинна бути віддана під суд , частина - в цирк , частина - в поліклініку (на досліди )", - написав у ЖЖ опозиціонер Алєксєй Навальний.

"Це так прекрасно , я вважаю. Взагалі , комісія з етики держдуми це, звичайно , оксюморон. Це як комісія по розуму в дурдомі , - .. написав в ЖЖ Мітя Алєшковскій , громадський діяч , волонтер , фотоблогер - . Тобто , коли депутат Журавльов в одній зі своїх законодавчих ініціатив , пропонує , увага , відібрати у двох мільйонів батьків їхніх біологічних дітей , і відправити їх в дитячі будинки , це комісією з етики не вважається приводом для розгляду . Цілком етично. Або коли депутат Журавльов відкрито заявляє "Я вважаю , що наші діти повинні страждати менше , ніж діти мігрантів" , це комісію теж не хвилює. Адже теж цілком етичне висловлювання , нехай одні діти страждають менше , а інші більше. Ще раз , нехай ДІТИ СТРАЖДАЮТЬ , заявляє депутат Державної думи! Адже вони винні просто в тому , що народилися не там , де депутат Журавльов вважає нормальним . А комісію з етики це не хвилює . Класна у них етика , у депутатів . Так що , якби вчора , екс -водій Салмана Радуєва , депутат Делімханов , зі свого золотого пістолета , випадково пристрелив депутата Журавльова , і за це сів би до в'язниці , я б сильно сумувати не став. Якби вони всі там один-одного перестріляли , взагалі ніхто б не засмутився" .