Світ

Моніторинг Runet: чвари у тандемі, Сердюкова "відбілили", скупа сльоза Путіна

krasivosti.info
Минулого тижня російські ЗМІ завзято обговорювали сентиментальність глави держави на Дні співробітників органів внутрішніх справ, а також дивні прем’єрські ініціативи та несподівану крапку в корупційному скандалі з екс-міністром оборони Сєрдюковим.

У ПУТІНА З МЄДВЄДЄВИМ РОЗБІЖНОСТІ

Суперечка про те, чи можуть правоохоронні органи самостійно порушувати кримінальні справи з податкових злочинів, закінчилася ледь не політичною кризою. Президенту Путіну не сподобалася критика прем'єра Мєдвєдєва і він натякнув, що незгодні з ним чиновники можуть піти по стопах Алєксія Кудріна - з великих начальників у прості експерти.

Думки експертів :

«РБК daily» вважає, що таким чином Путін публічно дав зрозуміти прем'єру Мєдвєдєву, що якщо той буде виносити сміття з хати, замість того щоб обговорювати розбіжності в Кремлі, йому треба залишити посаду в уряді.

Керівник практики фінансових розслідувань "ФБК -Право" Алєксандр Стільников, навпаки, заявив "Газеті.Ru" , що ніякої суперечки між президентом і прем'єром немає.

"Я не бачу , щоб хтось тут з кимось сперечався . Президентський законопроект буде прийнятий", - сказав він. За словами експерта, ще в 2011 році було зрозуміло, що мєдвєдєвська лібералізація законодавства з податків довго не триватиме, враховуючи гаряче бажання силових відомств контролювати підприємців від малого до великого.

Політолог Дмітрій Орлов у коментарі "Ведомостям" інтерпретував слова Путіна так: тандем зник і повернулася моноцентрична система влади, в якій публічно критикувати вже прийняті президентом рішення не можна навіть Мєдвєдєву. Орлов припустив, що послідує розбір цієї ситуації і жорсткі висновки, хоча ніяких великих кадрових рішень поки не буде.

Костянтін Смірнов , редактор відділу економіки газети "Московський комсомолець": " Близько до цього ( відставки - ред.).  Дійсно. Але тут знову ж таки, ніхто не очікував, Мєдвєдєв не просто так сказав кілька днів тому, напевно , боротьба тривала. Тим більше, президента не було в країні, ось тут він порахував можливим висловити свою думку. Може, він останній раз так публічно сказав, і швидше за все так і буде. Відкрив дверцята цієї кухні, що непогано для нас, звичайних громадян».

ДАЛЕКИЙ СХІД МОЖЕ СТАТИ ТИХООКЕАНСЬКОЮ ЗОНОЮ

Віце-прем'єр Росії Дмітрій Рогозін запропонував перейменувати Далекий Схід , тому що ніякий він не Схід і взагалі не Далекий . Варіанти нової назви - «Тихоокеанська зона» і «Тихоокеанський регіон».

Реакція блогерів :

Микита Лихачов @ Niketas:  Дмітрій Рогозін запропонував перейменувати Далекий Схід у Тихоокеанський рубіж , а корупцію - в гравітацію .

@informka: Рогозін запропонував перейменувати Далекий Схід наприклад в Тихоокеанський регіон. Хабаровчани запропонували перейменувати Москву в Хрєндоєдєшь .

moi_dodyr: Аа можна держ. думу перейменувати на злодійську малину ?

vonKite:  Взагалі навіть у США цей регіон називається Far East. І всі розуміють, про що йдеться. Але чого не зробиш заради дешевого самопіару?!

СЄРДЮКОВ ПРИСТУПИВ ДО НОВОЇ РОБОТИ

Колишній міністр оборони Анатолій Сєрдюков отримав роботу в «РОСТЕХ». Він призначений генеральним директором Федерального дослідного випробувального центру машинобудування , що входить в одну зі структур держкорпорації .

Огляд блогосфери:

Алєксандр Романов , економічний журналіст: Думки на тему , посадять Анатолія Сєрдюкова або не посадять, завершилися очікувано .

"Це яскравий приклад для чиновників-початківців. Не можна просто так прийти і почати брати хабарі. Спочатку потрібно увійти в головний клан - киньте на це всі сили, інакше інші дії будуть безглузді і навіть небезпечні! " - Додає svarog -777, очевидно, порівнюючи історію Сєрдюкова з історією астраханського мера (якого заарештували за 10-мільйонний хабар - ред.).

"Глибоке розчарування спіткало народ сьогодні, і мене з ним , дізнавшись що колишній міністр оборони, призначений генеральним директором дослідницького центру в корпорації "Ростехнології , - пише Едуард Лімонов. - Тому що всі сподівалися, що на благо Росії, міністра все ж посадять. А раз призначили, то тепер вже не посадять".

Maysuryan:  " Досить ..." - Перериває Владімір Владіміровіч, - " ... і так вже цілком очевидно, що ніхто ні в чому не винен ... "

БЛОГЕРИ ОБГОВОРЮЮТЬ ВИКЛИКАНІ ШАНСОНОМ СЛЬОЗИ ПУТІНА

Президент Росії на концерті до Дня співробітників органів внутрішніх справ під час виконання пісні "Ти знаєш , так хочеться жити " шансон -гурту "Різдво" почав витирати сльозу.

"Прочитала, як Владімір Путін крадькома витирав скупу чоловічу сльозу на мусорському концерті , коли якась група "Різдво" грянула пісню "Ти знаєш , як хочеться жити ". Попросила Ютьюб показати групу і пустити в саме серце навідліг проникаючий шедевр. Нє, це не для середнього розуму. Виконавець загадково змінює сорочки прямо під час виступу - чисто Копперфільд. А осличчям на Жирика схожий , тільки попаханістіший . Але головне - слова , звичайно : ""Ты знаешь, так хочется жить, взять, и кофе сварить". "Ты знаешь, так хочется жить, встать, и всем объявить: "Я вернусь" - даже если прибило".  Потужно, державно", - написала у Facebook журналіст і громадський діяч Ольга Романова.

Glemazz: Сентиментальність, сльозливість і емоційна лабільність - симптоми деменції.

Kovalski Anna: Напевно, це у нього особисте.

Olga Obolonskaya: У нас вже був один більшовик, який плаче - Ніколай Ріжков. Цей другий. Але той хоч плакав від землетрусу в Спітаку. А цей від вульгарної пісеньки!  Вироджуються більшовики!