Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
25 листопада, 2012   ▪   Версія для друку

Британський філософ Джон Лукас про боротьбу з хабарництвом

Британський філософ Джон Лукас під час зустрічі у книгарні «Є», яка відбулась 23 листопада, розповів про те, як боротись з хабарництвом.
Британський філософ Джон Лукас про боротьбу з хабарництвом

Читайте також: Профілактика бідності: як викоренити корупцію і встановити верховенство права, маючи обмежені ресурси

Джон Лукас протягом 36 років викладав у Оксфордському  університеті. Автор численних праць із філософії математики, філософії науки, філософії релігії, політичної філософії: «Розум, машини та Ґьодель» (1959), «Принципи політики» (1966), «Концепція імовірності» (1970), «Свобода волі» (1970), «Природа розуму» (1972), «Трактат про час тапростір» (1973), «Есе про свободу та милосердя» (1976), «Демократія та участь» (1976), «Просправедливість» (1980), «Простір, час та причинність» (1985), «Етична економіка»(1997), «Про «Республіку» Платона» (2003), «Розум і реальність» (2006).
Матеріали за темою:

Реклама
Останні публікації згорнути
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS

Матеріали, позначені як "Новини компаній" розміщуються на правах реклами. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.