Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
Спецтема: Полтавщина
6 листопада, 2016Історія
Спокуси Березової Рудки
Гніздо Закревських і Тарас Шевченко
18 жовтня, 2016Спецтеми
Полтавщина
30 вересня, 2016Економіка
Полтавщина. Ресурсний Клондайк
Унікальне поєднання низки природних переваг Полтавщини не конвертується в належний рівень життя населення краю
27 вересня, 2016Економіка
Бастіон енергонезалежності
Полтавська область справедливо вважається одним із локомотивів української економіки. Якщо вже й сперечатися про те, хто «годує країну», то Полтавщина серед регіонів завжди буде в перших рядах.
25 вересня, 2016Політика
Заповідник «стабільності»
Політичні еліти цього регіону майже не змінюються протягом останніх 20 років і не сформували власного клану
24 вересня, 2016Історія
Класичний екстер’єр поміщицької Полтави
Як імперські палаци прийшли на зміну маєткам козацької старшини
24 вересня, 2016Політика
Біполярний політичний розлад. Які сили представляють Полтавщину в радах різних рівнів
Якщо ви хочете дізнатися середню ціну на новий гаджет, то знайдете сайт, який робить вибірку з усіх пропозицій. Якщо цікавитеся відгуками на нову стрічку, котра тільки-но вийшла в кінотеатрах, — шукатимете їх там-таки, у мережі. Але якщо вам потрібно дістати середнє арифметичне від мови й політики в Україні, ви зобов’язані поїхати на Полтавщину.
23 вересня, 2016Авторські колонки
Світло й тіні
На могилі Нікіти Хрущова, якого все його життя безпідставно ототожнювали з Україною, видатний скульптор Ернст Нєізвєстний встановив виготовлений ним двоколірний пам’ятник: чорне і біле, маючи на увазі гостру внутрішню суперечливість цієї людини та політика.
22 вересня, 2016Авторські колонки
Крутиться
Про якесь органічне явище часто-густо зауважують: якби цього не було, це треба було б вигадати. От і з селом Кибинці, що під Миргородом на Полтавщині, та проектом «Метро до Кибинець» усе саме так. Історії правлять світом, і заїжджена постколоніалістами сентенція «нація — це нарація» досі справно діє. Не розкажеш про себе сам — це зробить хтось чужий та ще й перебреше. Коли оповідь про себе триває, крутиться, тоді світ структурується і впорядковується, стає затишнішим та спокійнішим.
24 листопада, 2013Подорожі
«Друга столиця» Полтавщини
Тиждень зазирнув у приховане обличчя Кременчука
20 вересня, 2013Фотогалерея
На Полтавщині під пеленою дощу і ночі судили «кривдників» Леніна
Судовий процес над свободівцями, яких звинувачують у пошкодженні пам’ятника Леніна, сколихнув тихе і розмірене життя містечка Хорол.
13 грудня, 2012Суспільство
Голоси в унісон із країною. Чим живе місто, що проголосувало на парламентських виборах як уся Україна
Будь-які вибори супроводжуються феноменом, який люблять досліджувати соціологи та політики: коли якийсь регіон чи місто показує всеукраїнський результат у зменшеному масштабі, таким чином відображаючи загальні настрої та тенденції.
23 грудня, 2011Економіка
Хліб обіцяв не дорожчати
Перебуваючи з візитом на Полтавщині, прем’єр-міністр Микола Азаров повідомив у інтерв’ю, що причин для подорожчання хліба в Україні наразі немає. «Наявні у хлібопекарській галузі витрати повністю окупаються відпускними цінами», – зазначив Микола Янович
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS

Матеріали, позначені як "Новини компаній" розміщуються на правах реклами. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.