Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи
Спецтема: Пожежники Європи
26 травняСвіт
The Economist: Стрибок у невідомість
Інвестори бояться виходу Британії з ЄС, але вважають, що вона таки залишиться
26 травняСвіт
Утома від красномовства
Як змінився образ Порошенка в очах Заходу за роки його політичної кар’єри
21 травняСвіт
Під прицілом прозорості
Яким може бути антикорупційний порядок денний цивілізованого світу на найближче десятиліття
28 квітняСвіт
На Егейському фронті затишшя
Угода з Туреччиною про мігрантів дає змогу ЄС перевести подих, і він має оптимально скористатися моментом
17 квітняСвіт
Трояндо, ти хворієш
Чому лівоцентризм занепадає по всій Європі
3 квітняСвіт
Зародження страшної проблеми
Членство Британії в ЄС влаштовує Ірландію, а вихід із нього може роз’ятрити старі рани
1 квітняАвторські колонки
Доба неспокою
Центр Кишинева мало схожий на інші столиці Європи. Зверніть практично на будь-яку вулицю із центрального проспекту Штефана чел Маре — і ви побачите красиві старі одно- і двоповерхові будиночки. Багато де таблички пам’яток історично-культурної спадщини, внутрішні дворики, у яких росте виноград і сохне білизна.
24 березняАвторські колонки
Думкою не збагатієш
Розумом і серцем я прагну, щоб Велика Британія залишилася в ЄС. Однак наразі кампанія тих, хто за це агітує, не апелює ні до мого розуму, ні до серця.
15 березняСпецтеми
Пожежники Європи
11 березняАвторські колонки
Куди котиться світ?
На обрії кінець Заходу. За рік Європейський Союз, НАТО й трансатлантичні відносини між США та ЄС можуть перетворитися на руїни. Як написала в колонці для Washington Post минулого тижня моя подруга Енн Епплбом, на нас чекає низка безпрецедентно ризикованих виборів.
5 березняАвторські колонки
Менше негативу!
Ризиковані ігри Девіда Кемерона довкола референдуму про вихід Великої Британії з ЄС наражають на небезпеку майбутнє моєї країни. Однак маніпуляційна й песимістична риторика табору «залишенців у ЄС» обурює не менше.
26 лютогоСвіт
Страх сказати «так»
«Демократи-66» — це соціально-лібераль­­на партія з Нідерландів, представлена як у національному парламенті, так і в Європейському. Вона підтримала ратифікацію Угоди про асоціацію України з ЄС, а раніше — закон про дорадчі референдуми, у межах якого на 6 квітня заплановано плебісцит із приводу українського питання.
21 лютогоСвіт
Особливий привілей
Спеціальні умови членства Британії можуть обернутися для Євросоюзу пасткою
20 лютогоСвіт
Позичений час
Попередній тиждень видався непростим для європейських банків. Найсерйозніші проблеми в Італії
19 лютогоСвіт
Фортеця на семи вітрах
Брак спільної імміграційної політики спонукає країни Євросоюзу вирішувати проблеми зовнішніх кордонів за рецептом лебедя, рака та щуки
18 лютогоПолітика
Ян Томбінський: «ЄС підтримає Україну, якщо вона буде провідником власних реформ»
Тиждень розмовляв із головою представництва ЄС в Україні Яном Томбінським про те, якими бачаться зміни в нашій державі, хто має бути їх головною рушійною силою і що забезпечить підтримку ЄС Києву надалі.
18 лютогоАвторські колонки
Європейські реєстровці
Європейці здебільшого вважають війну застарілим і відразливим методом боротьби. Якщо починаються бойові дії, ймовірно, це провина американців, тож нехай самі розбираються. Звідси й весь абсурд: Європа (з населенням 500 млн осіб і ВВП $20 трлн) нарікає, що США (відповідно 300 млн жителів і $17 трлн) недостатньо стараються для стабілізації Сирії, Лівії та інших гарячих точок.
14 лютогоСвіт
Мечі й щити
Сполучені Штати і Європейський Союз домовилися про обмін інформацією
12 лютогоАвторські колонки
Переломний момент
За майже 60 років свого існування Євросоюз рідко стикався з більшими викликами чи сум’яттям, ніж нині. Чи не в кожній сфері між 28 країнами-членами виникають незгоди, внутрішні конфлікти, які разом з економічними проблемами та соціальним хаосом загрожують їхній єдності й самому існуванню ЄС.
12 лютогоСвіт
ЄС: шви розходяться
Чи поділять кризи Євросоюз на «клуби за інтересами»
22 січняСвіт
Французький економіст:
Cьогодні в Давосі завершує роботу щорічний Всесвітній економічний форум. У ньому взяли участь понад півсотні голів держав та урядів, а також близько тисячі керівників найбільших багатонаціональних підприємств. Про те, наскільки ефективними та актуальними були цьогорічні сесії — наша розмова з викладачем економіки університету Париж-Кретей, членом аналітичної групи СASE Борисом Нажманом.
17 грудня, 2015Історія
Біля європейських воріт України
Хроніки геополітичних настроїв закарпатців
9 вересня, 2015Авторські колонки
Захистити авторів
На початку липня європейські діячі культури виграли важливу битву. А точніше, спромоглися відбити наступ, який згодом міг би виявитися катастрофічним для творчості в Європі.
7 вересня, 2015Авторські колонки
Де шукати лідерів?
Багато хто зараз частенько сумно зітхає, згадуючи європейських Лідерів. Так, саме з великої букви. Те саме стосується Політиків і Державників, які, схоже, у сучасному світі вже давно вимерли як вид. Де вони зараз? Невже нам залишається тільки повторити рефрен безсмертної балади Франсуа Війона: «А де ж тепер торішній сніг?»
18 червня, 2015Світ
Що підриває євро
Майбутньому валютного союзу загрожує старіння населення Європи
12 березня, 2015Авторські колонки
Свобода дезінформації
Ніби й парадокс, але очевидність: вільне су­спільство часом виявляється безборонним до відвертої брехні та нахабних маніпуляцій.
30 січня, 2015Авторські колонки
Історія з географією
Отже, Україна знову стала фронтиром. Поняття «фронтíр» (англ. frontier від франц. frontière) означає смугу на пограниччі цивілізованого – в беземоційному, суто операційному сенсі слова – світу й зони загрози, дикого поля, території постійної невизначеності. Нашій країні до цієї ролі не звикати: від раннього Середньовіччя вона була форпостом Європи на кордоні з Великим Степом, звідки на Захід періодично набігали кочовики того чи того походження. Це не наш вибір, так розпорядилися історія та географія, і випробування залишили свій слід у національному характері, навіть якщо хтось вважає це явище застарілою абстракцією.
30 грудня, 2014Світ
Владимир Петронієвич: «Щоб ефективно допомагати внутрішньо переміщеним особам, не треба чекати оголошення воєнного стану»
Член виконавчого комітету Європейської ради у справах біженців та вигнанців (ECRE), консультант ПРООН Владимир Петронієвич в інтерв’ю Тиждень.ua розповів про практичний досвід Сербії, яка за короткий час пережила низку збройних конфліктів на Балканах, у врегулюванні питання внутрішніх переселенців та біженців
11 грудня, 2014Світ
Неквапом до Європи
Проросійські партії в корумпованій державі програли з невеликою різницею
4 жовтня, 2014Світ
У вогняному колі
ЄС іще ніколи не мав таких неспокійних сусідів
25 вересня, 2014Політика
Мала перемога – більша поразка
Попри радість у Києві з приводу ратифікації торгової Угоди з Європою, найбільше з того, що хотіли, дістали росіяни
25 вересня, 2014Світ
Тевтонський союз
За лаштунками Німеччина тихенько зміцнює свій вплив у Брюсселі
18 вересня, 2014Політика
Мюнхен у дії. Ціна європейського страху
Мюнхен у дії Відтермінування економічної частини Угоди про асоціацію та «особливі закони» щодо Донбасу стали наслідком страху ЄС перед поглибленням конфронтації з Росією та небажання збільшувати підтримку України
13 вересня, 2014Економіка
Золотий захист
Щоб розраховувати на справжнє зацікавлення провідних держав ЄС та НАТО долею України, потрібно в рази збільшити їхню економічну присутність
12 вересня, 2014Відео
Україна є ТОП-пріоритетом для Євросоюзу, — Порошенко
11 вересня, 2014Світ
Танці престолів
Дискусія про ключові посади ЄС дає мало надій на вирішення сьогоднішніх проблем Європи
28 серпня, 2014Авторські колонки
ЄС у ролі приборкувача
Європейський Союз застосував щодо Росії економічні санкції. Вона повелася так, як усі й очікували: відповіла зустрічними й заборонила імпорт продуктів із країн ЄС.
10 серпня, 2014Авторські колонки
Європейська «ціна миру»
Після тривалих сумнівів країни ЄС нарешті змирилися з думкою про необхідність секторальних санкцій щодо Росії. Під час переговорів кожна країна довго сподівалася зберегти свої найважливіші інтереси в РФ. Але після 17 липня, себто після катастрофи МН17, усе змінилося
2 серпня, 2014Світ
Ще один гордіїв вузол
Робота над помилками: ЄС не зміг обрати кандидатів на найвищі посади
31 липня, 2014Політика
Подвійний удар по Росії
Російська економіка цього тижня зазнала подвійного економічного удару із західної частини континенту у вигляді так званих санкцій третього рівня та зобов’язання виплатити $50 млрд ЮКОСу
23 червня, 2014Політика
Висновок Ради Європи щодо України(повний текст)
Тиждень.ua публікує повний текст висновку щодо України, який був ухзвалений сьогодні на засіданні Ради міністрів закордонних справ у Люксембурзі
6 червня, 2014Світ
Вибиті із сідла
Європейським лідерам варто обмежити повноваження Брюсселя в багатьох сферах, але не в усіх
29 травня, 2014Світ
Родерік Паркс: «Цього разу розкол у ЄС абсолютно інакший»
Tиждень розмовляв із Родеріком Парксом, координатором програми ЄС у Польському інституті міжнародних справ (PISM), про те, наскільки Європа згуртована у своєму протистоянні Росії, про німецьку концепцію федералізації і про те, як нинішня криза вплинула на відносини між Берліном і Варшавою.
26 травня, 2014Світ
Не було б європейського щастя, якби не українське лихо
ЄС починає конкретні дії проти надмірної залежності від російського газу
24 травня, 2014Світ
Обраний, безвідповідальний
Вибори до Європейського парламенту аж ніяк не посприяють зростанню довіри до нього й не посилять демократичної легітимності ЄС
21 травня, 2014Світ
Східна блокада
Нова Європа має розкол у питанні Росії не менший, ніж Стара. Це загрожує негативними наслідками для всіх
17 квітня, 2014Світ
Війна без зброї
Реакція Заходу виявилася куди гострішою, ніж очікували в Москві чи Києві
14 квітня, 2014Світ
Путінський полк у ЄС
Владімір Путін завдяки «референдуму» в Криму показав своїх партнерів у ЄС. Переважно це міноритарні радикальні партії, які, згідно з його задумом, за підтримки Москви мають підірвати вже доволі громіздку систему Євросоюзу ізсередини
11 квітня, 2014Авторські колонки
Чи посвариться Захід із Москвою заради України?
Західні санкції проти Росії надаються для того, щоб заморозити конфлікт у його нинішньому стані. Але дуже скоро європейці будуть змушені замислитися над порожнечами, що виникли в їхній системі безпеки
4 квітня, 2014Економіка
Михайло Гончар: Ми вже бачимо переваги лібералізації європейського ринку, проти якої завжди заперечувала Росія
Реформи енергетики в Україні назріли давно. Але протягом усього періоду незалежності якась невидима, хоч і всім відома сила постійно стримувала їх проведення. Сьогодні наша країна дістала унікальний шанс втілити в життя ці зміни.
27 березня, 2014Світ
Любов, не війна
Німецькі експортери проти економічних санкцій для Росії
25 березня, 2014Економіка
Прагматичне «божевілля» Путіна. Економічний аспект захоплення Криму
Кримська криза твердо усталила в українських та світових медіа образ кремлівського вождя як шизофреника з імперським комплексом. Та це поверхнева картинка, далека від справжніх мотивів російської агресії
3 березня, 2014Політика
Українська революція: західний погляд, західний вплив, західний внесок
З одного боку, звісно, образливо. Не підтримали... Вичікували... Домовлялися... З другого – а чого ми хотіли? Сподівалися, що Європа негайно стане на бік Майдану, повірить в українське громадянське суспільство і дотисне тирана? По-перше, так справи в міжнародній політиці не робляться, по-друге, погодьмося, що єврочиновники мали всі підстави для скепсису.
20 лютого, 2014Авторські колонки
Узурпація заради євроінтеграції?
Глибину розбіжностей між ЄС та США щодо України, про які заговорили після появи запису розмови помічника держсекретаря США Вікторії Нуланд із послом в Україні Джеффрі Пайєттом, не варто перебільшувати.
18 лютого, 2014Відео
ЄС готовий підписати Угоду, як тільки закінчиться криза в Україні, — Шульц
Президент Європейського парламенту Мартін Шульц повідомив, що ЄС готовий підписати Угоду про асоціацію відразу після врегулювання кризи в Україні.
11 лютого, 2014Політика
Висновки Ради ЄС із закордонних справ щодо ситуації в Україні (Повний текст)
Під час своєї зустрічі, що відбулася у Брюсселі 10 лютого, Рада міністрів ЄС із закордонних справ ухвалила такі висновки щодо ситуації в Україні:
23 січня, 2014Політика
Реакція західних політиків на криваві сутички у Києві: від візових санкцій до засідання Радбезу ООН
Світові лідери та політики не забарилися з реакцією на події в Україні. Проте вона була радикально різною: від співчуття та обурення, до санкцій та скликання Ради Безпеки ООН.
25 грудня, 2013Політика
Українська дилема для Заходу
Чому західні лідери та громадська думка все ще вагаються, коли йдеться про підтримку масових протестів проти режиму Януковича
16 грудня, 2013Авторські колонки
Російська жорсткість і європейські сумніви
Керівники західних дипломатичних відомств кажуть про свою «стурбованість». Вони «запрошують учасників конфлікту до переговорів», але не поспішають чітко висловити свою позицію. Не без причини
13 грудня, 2013Політика
The New York Times: Чи потрібна Європі Україна?
Видання The New York Times на своїх сторінках створила майданчик для обговорення питання, чи потрібна Україні Європа, де визнані експерти висловлюють свої думки. Тиждень.ua коротко передає зміст цієї дискусії.
1 грудня, 2013Світ
Мала Англія чи Велика Британія?
Країна стоїть перед вибором: комфорт ізоляції чи невідомість відкритості? Варто обрати відкритість
5 листопада, 2013Авторські колонки
Ідемо чи повертаємося?
Ні, це не гра слів, це радше вибір принципів. Перспектива підписання Угоди про асоціацію з ЄС ось уже з місяць б’є рекорди популярності в медіа й однозначно лишатиметься топовою темою принаймні до кінця року.
5 листопада, 2013Історія
HOMO EUROPAEUS
Україна перебуває в центрі цивілізаційного поєдинку між Сходом та Заходом, будучи як його детонатором, так і об’єктом. Від її вибору залежить майбутнє цілої Європи
1 листопада, 2013Політика
Хто вони – «адепти» ЄС і МС?
Тиждень.ua дізнавався у прихильників євроінтеграції і тих, хто прагне приєднання України до Митного союзу мотивацію їхнього вибору
28 жовтня, 2013Політика
Поєдинок Росія-ЄС. Чим відповість Брюссель на тиск Росії на західних сусідів
Із наближенням Вільнюського саміту залишається відкритим питання, наскільки ефективною буде відповідь ЄС на посилення тиску Кремля на своїх західних сусідів
24 жовтня, 2013Політика
Чи піде Україна вірменським шляхом?
На переговірному фронті між представниками Європейського Союзу та Україною – очевидні зміни.
18 жовтня, 2013Авторські колонки
Чи є життя після 28.11?
Один колишній колега… До речі, це колишніх чекістів не буває, а також колишніх офіцерів, ментів і ще, кажуть, колишніх коханих.
16 жовтня, 2013Політика
Європарламент хоче бачити Тимошенко на свободі
На переконання парламентарів, головна проблема — перебування колишнього українського прем'єр-міністра Юлії Тимошенко в ув'язненні — так і не вирішена.
9 жовтня, 2013Фотогалерея
Акція протесту у Брюсселі. Пожежники залили поліцію водою та піною
Близько 30 пожежних розрахунків блокували під'їзди до резиденції прем'єр-міністра Бельгії Еліо ді Рупо, де президія уряду країни проводила засідання з питань узгодження параметрів федерального бюджету на 2014 рік. Своєю акцією бельгійські пожежні хочуть домогтися збільшення, що виділяються на фінансування протипожежної служби.
3 жовтня, 2013Політика
Прем’єр-міністр Литви Альґірдас Буткявічюс: Членство у ЄС – каталізатор якості для національної економіки
Прем’єр-міністр Литви Альґірдас Буткявічюс в ексклюзивному інтерв’ю Тижню розповів про важливість підписання Україною та ЄС Угоди про асоціацію на Вільнюському саміті й про те, як євроінтеграція позитивно вплинула на розвиток його країни
23 вересня, 2013Світ
Що обіцяють виборцям американські, французькі та німецькі політики
Чого варто повчитися українським політикам з програм лідерів найрозвиненіших країн
15 серпня, 2013Політика
Несправедливо принижені. Як візові перешкоди заважають євроінтеграції України
Єврочиновники воліють використовувати Україну як запобіжник від Росії, але не бажають сприяти її справжній євроінтеграції, застосовуючи щодо українців суворий візовий режим з абсурдними вимогами
22 липня, 2013Світ
Сербію чекають у Євросоюзі не раніше 2022 року?
Процеси євроінтеграції Сербії набувають більш конкретних вимірів. Так під час дводенного візиту до Белграда Комісар з питань розширення Європейського Союзу Штефан Фюле закликав сербську владу до поглиблення реформ і послідовної реалізації усіх тих домовленостей, котрих було досягнуто з керівництвом Косово.
6 липня, 2013Світ
Не відставати. Після вступу Хорватії ЄС слід готуватися до прийому нових членів
Помиляються ті критики, які кажуть, що Європейський Союз загруз у кризі євро. Попри кризові явища, ведеться робота в таких напрямах, як конкуренція, енергетика, єдиний ринок і телекомунікації. А з 1 липня до клубу приєднався 28-й член – Хорватія.
6 липня, 2013Світ
Довга дорога до Європи
Попри певні труднощі на шляху євроінтеграції, з 1 липня Хорватія стала 28-м повноправним членом ЄС
1 липня, 2013Фотогалерея
Хорватія стала 28-м членом Євросоюзу
Сьогодні опівночі за місцевим часом (01:00 за Києвом) Хорватія офіційно приєдналася до Європейського союзу. Урочистості почалися у Загребі на площі бана Йосипа Єлачіча, де, за приблизними підрахунками, зібралося 20 тисяч людей. В урочистостях взяли участь представники європейських держав і чиновники ЄС. Зокрема, присутніх на площі привітав голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу.
20 червня, 2013Політика
Асоціація з ЄС: візи залишаємо, про Тимошенко мовчимо
Політичний аспект Угоди стосується зброї й міграції, і не згадує про вибіркове правосуддя та права секс-меншин
6 червня, 2013Економіка
Куди подітись бідному родичеві? Де окрім ЄС шукати ринки збуту
Митний союз? Дякуємо, не треба. Зона вільної торгівлі з ЄС? Так, але не лише вона
30 травня, 2013Світ
Складна переправа через Ла-Манш
Питання виходу Сполученого Королівства зі складу ЄС дедалі більше поляризує британський політикум
16 травня, 2013Політика
Рішення Єврокомісії щодо України: Київ отримав ще трохи часу, а не гарантію асоціації з ЄС
Почавши робити хоч якісь кроки щодо виконання вимог Євросоюзу, українська влада отримала ще трохи часу для імітації успіхів на європейському напрямку. Її оцінка останнього рішення Єврокомісії як великої дипломатичної перемоги не має нічого спільного з реальністю.
26 квітня, 2013Світ
Євродепутат Сесілія Вікстром:
У політичних та експертних колах ЄС досі немає узгодженого бачення граничних кордонів Європейського Союзу. Нині не всі згідні, що Україна, попри очевидну географічну приналежність до Європи, має перспективу членства в ЄС.
25 квітня, 2013Економіка
Економічне НАТО. У світі може виникнути закритий клуб розвинених країн
У світі незабаром може виникнути новий закритий клуб провідних економік. Україні було б доцільно спробувати долучитися до нього хоча б номінально
18 квітня, 2013Політика
Євродепутат: “Місце України — в ЄС, але не відразу”
Голандська депутат Cофія Інт Вельд є одною з тих у Європейському парламенті, хто найкактивніше пропонує прив”язати спрощення візового режиму з ЄС для українців із проектом закону, який забороняє пропаганду гомосексуалізму. У розмові з Тиждень.ua пані Вельд детально роз”яснила свою позицію.
28 березня, 2013Світ
Зараз або ніколи. Об’єднана Європа потребує спільної безпекової та оборонної стратегії
Для адекватної відповіді на сучасні міжнародні виклики об’єднана Європа потребує спільної безпекової та оборонної стратегії
20 березня, 2013Політика
Попередній звіт Єврокомісії про реалізацію Європейської політики сусідства в Україні (повний текст)
Тиждень.ua публікує повний текст Документу спільної робочої групи Єврокомісії "Реалізація Європейської політики сусідства в Україні "Прогрес у 2011 році та рекомендації щодо впровадження", наданий представництвом ЄС в Україні
2 березня, 2013Світ
Поль Тібо: «Сучасна проблема ЄС – це його організація та невідкритість до зовнішнього світу. Об’єднана Європа сьогодні дуже зайнята сама собою»
Об’єднана Європа є одним з унікальних геополітичних і соціальних проектів сучасності. Нинішні економічні реалії накладають чіткий відбиток на життя ЄС, а відтак останній постає перед випробуванням на міцність. В умовах кризи глобальних структур та вповільнення економіки з’являється новий виклик: задля єдності Європа має знайти спільні цілі та проекти, навколо яких мають об’єднатися її різні нації.
24 лютого, 2013Світ
Слабка ланка ЄС.  Румунія демонструє труднощі у пристосуванні до базових цінностей Євросоюзу
Від Лондона до Афін європейський дім повсюди дає тріщини. Скрізь від півночі й до півдня економічна криза поглиблює нерівність, усі спокушаються виявити власну ідентичність.
22 лютого, 2013Світ
Продовольчі ланцюги. М’ясний скандал, що спалахнув у ЄС, викриває темні сторони міжнародного постачання харчових продуктів
По всій Європі супермаркети прибирають із полиць бургери, заморожені лазаньї та м’ясні продукти, а мільйони споживачів обурені й схвильовані нещодавнім харчовим скандалом. Аналізи показали, що чимало виробів, маркованих як яловичина, насправді містять велику кількість конини. Міністри сільського господарства країн-членів ЄС зустрілись на надзвичайному засіданні, споживачі масово бойкотують супермаркети, а державні інспектори здійснюють рейди на ферми та м’ясопереробні заводи. Що ж діється в харчовій промисловості?
5 лютого, 2013Світ
Скринька Пандори
Перспектива виходу Великої Британії з об’єднаної Європи може призвести до ланцюгової реакції серед інших членів ЄС
26 січня, 2013Авторські колонки
Ідеї Кемерона - виклик для Європи
Довгоочікувана промова прем’єр-міністра Британії Девіда Кемерона про Європейський Союз у середу (23 січня – Ред.) була декларацією ідеологічної війни, війни ідей. Він заявив, що Британія хоче побудувати альтернативне бачення німецького лібералізму порядку, який зараз керує європейською інтеграцією. Чи матиме він успіх? Якщо історія чогось вчить, то може, матиме.
11 січня, 2013Світ
На порозі Європи
Більш ніж півстолітнє очікування на членство в Євросоюзі дедалі сильніше розчаровує Анкару у перспективі свого проєвропейського курсу
2 січня, 2013Авторські колонки
Рік ЄС, рік тривог
Схоже, 2012-й був роком ЄС. Перша причина – це криза євро, що була й залишається також кризою цілого економічного та політичного проекту під назвою «Європейський Союз».
1 січня, 2013Авторські колонки
Фінансування проектів ЄС в Україні: яка мета і куди йдуть гроші?
«А що ж трапилося з рештою кави?» – це запитання все ще звучить у мене у вухах, коли я згадую, як уперше мав справу зі щойно відкритим у середині 1990-х для Фінляндії фінансуванням Євросоюзу і з його унікальною бухгалтерською машиною, яка раз по раз підкидала нам усілякі несподівані питання.
13 грудня, 2012Політика
Європа хоче асоціації з Україною, але не певна, чи Київ поділяє цінності
Комісара Євросоюзу з питань розширення та сусідства Стефана Фюле у Страсбурзі закликали, щоб у взаєминах з Україною він не повторював “помилок” свого попередника Ґюнтера Фергойґена.
11 грудня, 2012Фотогалерея
Вручення Нобелівської премії миру
Нобелівський комітет в Осло вручив у понеділок «премію миру» Європейському союзу, яка була присуджена йому в жовтні. На церемонії вручення були присутні 27 глав країн-членів ЄС. Отримувати нагороду вийшли президент ЄС Херман ван Ромпей, голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу і голова Європарламенту Мартін Шульц.
27 листопада, 2012Фотогалерея
Європейські фермери заблокували центр Брюсселя та вилили на Європарламент 15 тис. літрів молока
Європейські виробники молочної продукції вивели у центр Брюсселя 800 тракторів, щоб привернути увагу до кризової ситуації, в якій опинилася європейська молочна галузь. На своїх тракторах в Брюссель прибули фермери Бельгії, Франції, Нідерландів, Німеччини та Австрії. Дводенна акція фермерів під назвою "У Брюссель на тисячі тракторів!" організована Європейським союзом виробників молочної продукції.
9 листопада, 2012Політика
Розділити хама і пана
«Усі розчаровані, й це добре». Такими словами підсумував свої враження від українських виборів Марек Сівець, депутат Європарламенту від Польщі, котрий входить у групу Прогресивного альянсу соціалістів і демократів.
25 жовтня, 2012Політика
Єврофани проти євро скептиків. Посилення політичної інтеграції всередині ЄС може бути шансом для України
Криза єврозони й електоральний успіх крайніх лівих і правих популістських партій активізували ентузіастів європейської ідеї.
24 жовтня, 2012Політика
Тривожні тенденції в Україні (повний текст статті Гілларі Клінтон та Кетрін Ештон)
Минув 21 рік з того часу, як Україна здобула незалежність від Радянського Союзу. З того часу Україна успішно реформувала та модернізувала країну. Україна також стала важливим партнером у вирішенні численних нагальних глобальних та регіональних проблем, починаючи від нерозповсюдження ядерної зброї та харчової безпеки і владнання давніх конфліктів
22 жовтня, 2012Авторські колонки
Нобель за нормативну силу
ЄС отримав премію миру за сам факт свого існування
--> --> -->
 
работа Харьков оптимизатор любовный гороскоп на год Жеральдин Пайя http://avtosale.ua/
©2007-2016 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено