Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
9 квітня, 2010   ▪   Версія для друку

Кремлівський їздок

Про що каталися Янукович із Мєдвєдєвим у «Побєді»
Матеріал друкованого видання
№ 14 (127)
від 9 квітня, 2010
Кремлівський їздок
Малюнок: Андрій Єрмоленко

На Великдень українсь­­кий президент зганяв у Москву, де неофіційно зустрівся зі своїм російським колегою Дмітрієм Мєдвєдєвим у його заміській резиденції. Пан Мєдвєдєв був такий ласкавий, що покатав Віктора Федоровича на гордості своєї автоколекції – раритетній «Побєді». Автопрогулянка виявилася дуже змістовною. Відійшовши від вражень, 6 квітня український президент передав своїм підданим через прес-службу, що Мєдвєдєв пообіцяв «розглянути пропозиції України щодо можливостей зниження ціни на російський газ». Звісно, це ще не означає обов’язкового зменшення ціни, але сама обіцянка розглянути пропозиції щодо можливостей – то вже втіха. Автопроменад Януковича приніс ще одну добру звістку: Росія дасть Україні $3 млрд на будівництво нових енергоблоків атомних станцій. Не просто так, звісно, а в кредит під відсотки. Й освоюватимуть ці гроші російські компанії, а нові енергоблоки працюватимуть на паливних елементах, які ми купуватимемо знову ж таки в РФ, але в жодному разі не в США. Може, Москва нам іще в кредит сотню танків дасть разом із російськими екіпажами.
Матеріали за темою:

Реклама
Останні публікації згорнути
 • Життя в добу розпізнавання обличчя
  24 вересня, The Economist
 • Про етапи подолання колоніальної залежності
  24 вересня, Ігор Лосєв
 • Війна застала країну зненацька. У держави не було армії, здатної миттєво зреагувати на збройну агресію. Але були люди. Добровольці та волонтери, які побудували цю захисну систему з нуля. Тепер вони будують систему виховання молоді. На страшних, але конкретних прикладах, на довгих списках загиблих героїв. Щоб пам’ятати й більше не бути заскоченими.
  23 вересня, Ганна Чабарай
 • Щоб робити світ кращим, інколи не треба мати багато грошей чи влади. Достатньо подарувати своєму місту, наприклад, великого лелеку, який приносить у родину омріяного малюка.
  23 вересня, Єлизавета Гончарова
 • Один із чільних сучасних письменників Чехії Їржі Гаїчек в інтерв’ю Тижню розповів про село як осередок збереження чеської мови й культури в часи бездержавності, здоровий патріотизм на противагу глобалізації та реалізм у літературі.
  23 вересня, Ганна Трегуб
 • Про моря й береги найбільшого ковчегу сучасного українського мистецтва
  23 вересня, Анастасія Головненко
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено