Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Світ у 2018 Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
6 грудня, 2017   ▪   Версія для друку

BMW Group інвестує 200 мільйонів євро в центр розвитку технологій акумуляторних батарей.

BMW Group продовжує фокусуватися на стратегії розвитку електромобільності, концентруючи всі свої технологічні напрацювання в області створення акумуляторних батарей у новому центрі розвитку. Клаус Фройліх, член Ради директорів BMW AG, відповідальний за науково-дослідні розробки, разом з Олівером Ципсе, членом Ради директорів BMW AG, відповідальним за виробництво, та Ільзе Айгнер, міністром економічного розвитку Баварії, справили 24 листопада урочисте закладення першого каменя у фундамент нового центру розвитку технологій акумуляторних батарей BMW Group у Мюнхені. У цьому багатопрофільному комплексі будуть удосконалюватися технології, пов'язані з розробкою і впровадженням у серійне виробництво акумуляторних батарей. Сумарні інвестиції компанії в цей майданчик протягом наступних 4 років складуть 200 мільйонів євро, при цьому буде створено 200 робочих місць. Центр почне свою роботу на початку 2019 року.

«Ми сконцентруємо всі наші власні розробки і весь досвід з вибудовування виробничо-збутового ланцюжка у нашому новому високотехнологічному центрі. Експерти міжнародного рівня, що працюють у нових дослідно-конструкторських лабораторіях, будуть проводити важливі дослідження в області поліпшення хімічного складу і структури осередків. Ми сфокусуємось на поліпшенні характеристик акумуляторних батарей: їх життєвого циклу, безпеки, швидкості зарядки і кінцевої вартості. Ми поставимо нові стандарти в автомобільній індустрії», - прокоментував відкриття нового центру Клаус Фройліх.

Центр розвитку технологій акумуляторних батарей дозволить отримати важливі конкурентні переваги.

Осередок акумулятора - це його серце. Вона визначає загальну ефективність, обсяг енергії, що запасається, швидкість зарядки, життєвий цикл батареї та вносить істотний внесок в характеристики електромобіля.

У лабораторіях, дослідних і виробничих приміщеннях, з яких буде складатися новий центр, групи фахівців будуть аналізувати різні варіанти конструкцій осередків і технології. Вони також будуть створювати прототипи акумуляторних батарей майбутнього, фокусуючи увагу на їхній хімічний склад, застосування різних конструкційних матеріалів, поведінці осередків у екстремальних умовах і при наднизьких температурах, параметрах зарядки, у тому числі швидкої, а також будуть оцінювати розміри осередків і їх форми. Такі внутрішні технологічні напрацювання є ключовим фактором у розвитку акумуляторних батарей і дозволяють досягати найкращих характеристик їх ефективності.

BMW Group також отримає досвід в області швидкого прототипування осередків, який дозволить здійснювати подальше виробництво акумуляторних батарей згідно точним вимогам і специфікаціям окремих автомобілів. Ці ключові знання, що покривають весь виробничо-збутовий ланцюжок, починаючи від вибору конструкційних матеріалів, форми осередків, їх інтеграції у батарею і закінчуючи виробничими процесами, дозволять отримати необхідні конкурентні переваги і зменшити витрати.

Концерн BMW Group протягом багатьох років проводить дослідження в області технологій акумуляторних батарей і досяг високого рівня, що дозволяє оцінювати ефективність батарей, особливо завдяки розробці моделей BMW i. Компанія збере всі ноу-хау різних виробничих департаментів у новому центрі розвитку технологій акумуляторних батарей і спрямує свої зусилля на якнайшвидше досягнення значних результатів у цій галузі. Отримані відкриття будуть максимально оперативно впроваджуватися в акумуляторні батареї останнього покоління.

За дoдатковою інформацією та фотоматеріалами звертайтесь:

Єлизавета Кутова, Media / Public Relations, АВТ Баварія Україна

Тel: +38 (044) 365-33-33, Fax: +38 (044) 365-99-97

Mail: IKutova@bmw.ua

Web: bmw.ua

Facebook: BMW Ukraine
Матеріали за темою:

Теги
Реклама
Останні публікації згорнути
 • У будь-якій справі, будь то будівництво чи торгівля валютою, успіху домагаються, перш за все, професіонали. Стосовно ринку Форекс, такими можуть називати себе люди, для яких спекуляція валютою стала основним джерелом доходу. Крім цього, професіоналом є людина, який чудово розбирається в своїй професії, знає законодавчі та правові нюанси і неухильно їх дотримується.
  13 грудня,
 • Напередодні новорічних свят компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів марки Hyundai, підготувала вигідну цінову пропозицію на деякі комплектації моделей Tucson, Santa Fe і IONIQ Hybrid. Завітавши в салони офіційних дилерів з 12 по 17 грудня 2017 року, покупці зможуть придбати зазначені автомобілі з вигодою до 88 800 гривень.
  12 грудня,
 • З 11.12.2017 року по 31.12.2017 року кожному клієнту, який купив поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСАГО) на сайті www.uniqa.ua – УНІКА дарує* договір страхування від нещасного випадку при ДТП.
  11 грудня,
 • Розвиток страхової культури в нашій країні почався зі страхування автомобілів. Цей вид страхового захисту лідирує досі. Водночас дедалі більше українців цікавиться медичним страхуванням, сподіваючись таким чином отримати якісні послуги.
  8 грудня,
 • Відповідно до моніторингових звітів Енергетичного Співтовариства, Україна повільно імплементує Третій енергопакет та не вписується у дедлайни, оминаючи їх. Чи запрацює ринок природного газу в Україні вповні і що конкретно зроблено для реалізації цього масштабного плану проаналізують у проекті «ЕнергоНЕзалежність» ведучий, аналітик з питань енергетики Микола Войтів разом з гостем - керівником програм DiXi Group Романом Ніцовичем.
  8 грудня,
 • У спільному виставковому проекті Музею української діаспори, Національного музею українського народного декоративного мистецтва та Всеукраїнського благодійного фонду Марії Приймаченко представлено вибрані твори видатної української художниці, які отримали широке міжнародне визнання, експонувалися в різних куточках світу на персональних та групових виставках.
  7 грудня,
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS

Матеріали, позначені як "Новини компаній" розміщуються на правах реклами. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.